Beleder
BELEDİYELER DERNEĞİ

  0532 204 59 56 - 0542 312 21 13 - 0242 462 10 72
Yükleniyor...
  Ana Sayfa 30'uncu Yılımızda Bazı Seminerlerimiz İletişim
Ana Sayfa
30'uncu Yılımızda
Bazı Seminerlerimiz
İletişim
Seminere Katılım Mevzuatı
Eğitim Konuları
Belediye Başkanları - 2019Yıl 1989,

Yine bir 31 Mart Pazar (1989) günü yapılan mahalli seçimler sonrası yeni göreve başladığım bir idarede düşündüğümüz faaliyetlerden ilki, eğitim amaçlı seminer programları yapmaktı.

“Bir eğitici davet edelim, bilmediğimiz hususları soralım, öğrenelim ve de herkesin katılımının sağlanacağı, ilgi duyulacak bir lokasyonda yapalım” düşüncesi ile yakın çevremizdeki 10’ar, 15’er Belediye Başkanı ile yola çıkılmış ve ilerleyen zamanda da ülkemiz genelindeki belediyeler ile
tüm kamu kurum ve kuruluşlarının katıldığı  başarıyla düzenlenen ve sayıları yüzlerle ifade edilen seminerlere ulaşılmıştır.

Katılımcılarımızda öğretimin yanı sıra, sosyal faaliyetler, beşeri ilişkiler, görgü kuralları, gözlemledikleri her  olgu ile bilgi ve kabiliyetlerinin artırılması esas amacımız olmuştur.

Bir eğitimci olarak, bizim gibi seminer düzenleyen tüm arkadaşlarımız adına  söyleyebilirim ki; “Evet eksikliklerimiz olabilir, ama eğitim yolunda önemli mesafeler alınmasına bu seminerlerin büyük katkıları olmuştur". Bundan böyle de bu çalışmalara devam edilecektir. Çünkü eğitim süreklidir ve insanoğlu yaşadıkça yeni bilgilere de  ihtiyacı olacaktır. 

Otuz yıldır gelinen bu yolda en önemli paydaşlarımız olan öğretmenlerimizi (Konuşmacılarımızı)
de unutmamamız gerekir. Sonraki yazılarımızda o değerli insanlardan da bahsedeceğiz.

Seminerlerimize katılmış olan ve halen sık sık görüştüğümüz veya değişik nedenlerle artık görüşemediğimiz, her bir katılımcıya teşekkürlerimizi sunuyor, sağlık, başarı ve mutluluklar diliyoruz.

Zaman zaman, bu köşede buluşmak üzere.

Saygı, sevgi ve selamlarımla…

Osman Dikilitaş

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız
Hizmet Verdiğimiz Kurumlar
Kimler Katılabilir
Fotoğraf Galerisi
 

Belediyeler Derneği - www.beleder.org