Beleder
BELEDİYELER DERNEĞİ

  0532 204 59 56 - 0542 312 21 13 - 0242 462 10 72
Yükleniyor...
  Ana Sayfa 30'uncu Yılımızda Bazı Seminerlerimiz İletişim
Ana Sayfa
30'uncu Yılımızda
Bazı Seminerlerimiz
İletişim
Seminere Katılım Mevzuatı
Eğitim Konuları
Belediye Başkanları - 2019
BELEDİYE BAŞKANLARI - 2019

S.No İL İLÇE BELEDİYE TÜR PARTİ BAŞKAN ADI SOYAD
1 Adana Adana Adana BŞB CHP ZEYDAN KARALAR
2 Adana Aladağ Aladağ BŞB İLÇE AK PARTİ MUSTAFA AKGEDİK
3 Adana Ceyhan Ceyhan BŞB İLÇE CHP KADİR AYDAR
4 Adana Çukurova Çukurova BŞB İLÇE CHP SONER ÇETİN
5 Adana Feke Feke BŞB İLÇE MHP AHMET SEL
6 Adana İmamoğlu İmamoğlu BŞB İLÇE CHP KASIM KARAKÖSE
7 Adana Karaisalı Karaisalı BŞB İLÇE MHP SAADETTİN ASLAN
8 Adana Karataş Karataş BŞB İLÇE MHP NECİP TOPUZ
9 Adana Kozan Kozan BŞB İLÇE MHP KAZIM ÖZGAN
10 Adana Pozantı Pozantı BŞB İLÇE MHP MUSTAFA ÇAY
11 Adana Saimbeyli Saimbeyli BŞB İLÇE MHP ŞAHİN GÖKÇE
12 Adana Sarıçam Sarıçam BŞB İLÇE MHP BİLAL ULUDAĞ
13 Adana Seyhan Seyhan BŞB İLÇE CHP AKİF KEMAL AKAY
14 Adana Tufanbeyli Tufanbeyli BŞB İLÇE AK PARTİ REMZİ ERGÜ
15 Adana Yumurtalık Yumurtalık BŞB İLÇE MHP TÜRKEŞ FİLİK
16 Adana Yüreğir Yüreğir BŞB İLÇE AK PARTİ FATİH MEHMET KOCAİSPİR
17 Adıyaman Besni Besni İLÇE AK PARTİ EYYÜP MEHMET EMRE
18 Adıyaman Besni Çakırhüyük BELDE HDP HACI DOĞAN
19 Adıyaman Besni Kesmetepe BELDE CHP HASAN KOCA
20 Adıyaman Besni Köseceli BELDE AK PARTİ KERİM DURGUT
21 Adıyaman Besni Suvarlı BELDE AK PARTİ GÜLFER AĞIR
22 Adıyaman Besni Şambayat BELDE CHP NEJDET ARICI
23 Adıyaman Çelikhan Çelikhan İLÇE AK PARTİ MUSTAFA BULUT
24 Adıyaman Çelikhan Pınarbaşı BELDE CHP MAHMUT ALAN
25 Adıyaman Gerger Gerger İLÇE AK PARTİ ERKAN AKSOY
26 Adıyaman Gölbaşı Balkar BELDE AK PARTİ ORHAN ORHAN
27 Adıyaman Gölbaşı Belören BELDE AK PARTİ MAHMUT TURAN
28 Adıyaman Gölbaşı Gölbaşı İLÇE CHP İSKENDER YILDIRIM
29 Adıyaman Gölbaşı Harmanlı BELDE CHP AHMET DEĞİRMENCİ
30 Adıyaman Kahta Akıncılar BELDE AK PARTİ İSMET ÇETİNKAYA
31 Adıyaman Kahta Bölükyayla BELDE MHP GAFFARİ AKKUŞ
32 Adıyaman Kahta Kahta İLÇE AK PARTİ İBRAHİM YUSUF TURANLI
33 Adıyaman Merkez Adıyaman İL AK PARTİ SÜLEYMAN KILINÇ
34 Adıyaman Merkez Kömür BELDE HDP ERKAN KARAKAŞ
35 Adıyaman Merkez Yaylakonak BELDE CHP ABUZER AYDIN
36 Adıyaman Samsat Samsat İLÇE AK PARTİ HALİL FIRAT
37 Adıyaman Sincik İnlice BELDE MHP EBUBEKİR EMİRHAN
38 Adıyaman Sincik Sincik İLÇE BĞMSZ MEHMET BUZ
39 Adıyaman Tut Tut İLÇE CHP MEHMET KILIÇ
40 Afyonkarahisar Başmakçı Başmakçı İLÇE MHP AYHAN GÖNÜLLÜ
41 Afyonkarahisar Bayat Bayat İLÇE AK PARTİ H.İBRAHİM BODUR
42 Afyonkarahisar Bolvadin Bolvadin İLÇE BĞMSZ FATİH KAYACAN
43 Afyonkarahisar Bolvadin Dişli BELDE AK PARTİ SÜLEYMAN GÜVENİR
44 Afyonkarahisar Bolvadin Özburun BELDE AK PARTİ ŞAHİN ŞENER
45 Afyonkarahisar Çay Çay İLÇE AK PARTİ HÜSEYİN ATLI
46 Afyonkarahisar Çay Karamıkkaracaören BELDE MHP MUHTEREM ALGÜL
47 Afyonkarahisar Çay Pazarağaç BELDE AK PARTİ ŞEVKİ KARA
48 Afyonkarahisar Çobanlar Çobanlar İLÇE AK PARTİ ALİ ALTUNTAŞ
49 Afyonkarahisar Çobanlar Kocaöz BELDE AK PARTİ MURAT ZIBAK
50 Afyonkarahisar Dazkırı Dazkırı İLÇE CHP İSMAİL TAYLAN
51 Afyonkarahisar Dinar Dinar İLÇE AK PARTİ NİHAT SARI
52 Afyonkarahisar Dinar Haydarlı BELDE AK PARTİ DUYGU PEKER
53 Afyonkarahisar Dinar Tatarlı BELDE AK PARTİ ŞUAYYUP ÇİÇEK
54 Afyonkarahisar Emirdağ Davulga BELDE AK PARTİ ERGÜN ERDİK
55 Afyonkarahisar Emirdağ Emirdağ İLÇE AK PARTİ SERKAN KOYUNCU
56 Afyonkarahisar Emirdağ Gömü BELDE AK PARTİ HAKKI TEKİN
57 Afyonkarahisar Evciler Evciler İLÇE AK PARTİ ALİ DEDE SAVAŞ
58 Afyonkarahisar Hocalar Hocalar İLÇE AK PARTİ ALİ ARSLAN
59 Afyonkarahisar İhsaniye Döğer BELDE MHP MEHMET DEMİREL
60 Afyonkarahisar İhsaniye Gazlıgöl BELDE BBP MEHMET KIRKPINAR
61 Afyonkarahisar İhsaniye İhsaniye İLÇE CHP TUNAY TÜRKMEN
62 Afyonkarahisar İhsaniye Kayıhan BELDE MHP ÖMER ŞAHİN
63 Afyonkarahisar İhsaniye Yaylabağı BELDE AK PARTİ NİYAZİ AKGEDİK
64 Afyonkarahisar İscehisar İscehisar İLÇE DP AHMET ŞAHİN
65 Afyonkarahisar İscehisar Seydiler BELDE MHP HASAN HÜSEYİN TOKDEMİR
66 Afyonkarahisar Kızılören Kızılören İLÇE MHP ALİ KÖSE
67 Afyonkarahisar Merkez Afyonkarahisar İL AK PARTİ MEHMET ZEYBEK
68 Afyonkarahisar Merkez Beyyazı BELDE MHP ASIM ALTINTAŞ
69 Afyonkarahisar Merkez Büyükkalecik BELDE AK PARTİ ABDULLAH ÇELİK
70 Afyonkarahisar Merkez Çayırbağ BELDE MHP ALİ ÇALIŞIR
71 Afyonkarahisar Merkez Çıkrık BELDE AK PARTİ REÇEP KÜÇÜKKAYAR
72 Afyonkarahisar Merkez Değirmenayvalı BELDE MHP EROL BARUTÇU
73 Afyonkarahisar Merkez Erkmen BELDE AK PARTİ MEMDUH KUŞ
74 Afyonkarahisar Merkez Fethibey BELDE MHP MUSTAFA ÖZDEMİR
75 Afyonkarahisar Merkez Gebeceler BELDE AK PARTİ HÜSEYİN TOĞULLUK
76 Afyonkarahisar Merkez Işıklar BELDE MHP EROL ÖZAĞIL
77 Afyonkarahisar Merkez Nuribey BELDE MHP ABDULLAH ÇAKMAK
78 Afyonkarahisar Merkez Salar BELDE AK PARTİ CENGİZ TAŞPINAR
79 Afyonkarahisar Merkez Susuz BELDE AK PARTİ MEHMET SELEK
80 Afyonkarahisar Merkez Sülümenli BELDE AK PARTİ İBRAHİM ÜZÜMÖZÜ
81 Afyonkarahisar Merkez Sülün BELDE MHP ŞÜKRÜ BACAK
82 Afyonkarahisar Sandıklı Akharım BELDE AK PARTİ EŞREF ÜNSAL
83 Afyonkarahisar Sandıklı Sandıklı İLÇE AK PARTİ MUSTAFA ÇÖL
84 Afyonkarahisar Sinanpaşa Ahmetpaşa BELDE MHP EYÜP YAKAN
85 Afyonkarahisar Sinanpaşa Akören BELDE AK PARTİ HACI CANDAN
86 Afyonkarahisar Sinanpaşa Düzağaç BELDE AK PARTİ MUAMMER IŞIKLI
87 Afyonkarahisar Sinanpaşa Kılıçarslan BELDE MHP HALİL ÇELEBİ
88 Afyonkarahisar Sinanpaşa Kırka BELDE MHP BEKİR UYKAN
89 Afyonkarahisar Sinanpaşa Küçükhüyük BELDE BBP NECİP NERGİZ
90 Afyonkarahisar Sinanpaşa Serban BELDE MHP VEDAT KÖSE
91 Afyonkarahisar Sinanpaşa Sinanpaşa İLÇE AK PARTİ ERDAL KARAMAN
92 Afyonkarahisar Sinanpaşa Taşoluk BELDE AK PARTİ HÜSEYİN ÇALIŞ
93 Afyonkarahisar Sinanpaşa Tınaztepe BELDE AK PARTİ ADEM YETİŞKİN
94 Afyonkarahisar Sultandağı Dereçine BELDE CHP ÖMER YILDIZ
95 Afyonkarahisar Sultandağı Sultandağı İLÇE AK PARTİ MEHMET ALDIRMAZ
96 Afyonkarahisar Sultandağı Yeşilçiftlik BELDE CHP MEHMET ALİ SAKAL
97 Afyonkarahisar Şuhut Karaadilli BELDE AK PARTİ MESUT ULUSOY
98 Afyonkarahisar Şuhut Şuhut İLÇE AK PARTİ RECEP BOZKURT
99 Ağrı Diyadin Diyadin İLÇE HDP BETÜL YAŞAR
100 Ağrı Doğubayazıt Doğubayazıt İLÇE HDP YILDIZ ACAR
101 Ağrı Eleşkirt Eleşkirt İLÇE SAADET PARTİSİ RAMAZAN YAKUT
102 Ağrı Eleşkirt Tahir BELDE AK PARTİ MAHMUT KAMİLOĞLU
103 Ağrı Eleşkirt Yayladüzü BELDE DP SELAMİ DEMİRTEŞ
104 Ağrı Eleşkirt Yücekapı BELDE DP NURETTİN ÖZTÜRK
105 Ağrı Hamur Hamur İLÇE AK PARTİ CEZMİ ERGÜL
106 Ağrı Merkez Ağrı İL AK PARTİ SAVCI SAYAN
107 Ağrı Patnos Dedeli BELDE SAADET PARTİSİ REŞİT KIVANÇ
108 Ağrı Patnos Patnos İLÇE HDP EMRAH KILIÇ
109 Ağrı Taşlıçay Taşlıçay İLÇE AK PARTİ İSMET TAŞDEMİR
110 Ağrı Tutak Tutak İLÇE BBP BÜLENT DURU
111 Aksaray Ağaçören Ağaçören İLÇE MHP YAŞAR BEKLEVİÇ
112 Aksaray Eskil Eskil İLÇE AK PARTİ NECATİ BELGEMEN
113 Aksaray Eskil Eşmekaya BELDE MHP İSMAİL HAKKI GÜNEŞ
114 Aksaray Gülağaç Demirci BELDE AK PARTİ RAMAZAN BOZLAK
115 Aksaray Gülağaç Gülağaç İLÇE AK PARTİ FARUK TEYMEN
116 Aksaray Gülağaç Gülpınar BELDE AK PARTİ MUSTAFA BAYMIŞLIOĞLU
117 Aksaray Gülağaç Saratlı BELDE CHP ZEKİ TÜRKER
118 Aksaray Güzelyurt Güzelyurt İLÇE AK PARTİ ÜNAL DEMİRCİOĞLU
119 Aksaray Güzelyurt Ihlara BELDE AK PARTİ AHMET DİNÇ
120 Aksaray Güzelyurt Selime BELDE AK PARTİ LEVENT ÇEVİK
121 Aksaray Merkez Aksaray İL AK PARTİ EVREN DİNÇ
122 Aksaray Merkez Bağlıkaya BELDE MHP DURSUN ESER
123 Aksaray Merkez Helvadere BELDE MHP ARİF BELLİKLİ
124 Aksaray Merkez Sağlık BELDE AK PARTİ MUSTAFA KEPİL
125 Aksaray Merkez Sultanhanı BELDE AK PARTİ FAHRİ SOLAK
126 Aksaray Merkez Taşpınar BELDE AK PARTİ METİN DAĞ
127 Aksaray Merkez Topakkaya BELDE AK PARTİ ADEM BAYLAN
128 Aksaray Merkez Yenikent BELDE MHP MEHMET EMİN YUMUŞAK
129 Aksaray Merkez Yeşilova BELDE MHP VEYİS BAYSAL
130 Aksaray Merkez Yeşiltepe BELDE CHP TAHSİN ÇELİK
131 Aksaray Ortaköy Ortaköy İLÇE AK PARTİ ALİ RIZA ÖZDEMİR
132 Aksaray Sarıyahşi Sarıyahşi İLÇE AK PARTİ FATİH ÜNSAL
133 Amasya Göynücek Göynücek İLÇE MHP K.FATİH ERDOĞAN
134 Amasya Gümüşhacıköy Gümüşhacıköy İLÇE CHP ZEHRA ÖZYOL
135 Amasya Hamamözü Hamamözü İLÇE MHP FATİH BAYRAKTAR
136 Amasya Merkez Amasya İL MHP MEHMET SARI
137 Amasya Merkez Ziyaret BELDE AK PARTİ MEHMET UYANIK
138 Amasya Merzifon Merzifon İLÇE CHP ALP KARGI
139 Amasya Suluova Suluova İLÇE AK PARTİ FATİH ÜÇOK
140 Amasya Taşova Taşova İLÇE AK PARTİ BAYRAM ÖZTÜRK
141 Ankara Akyurt Akyurt BŞB İLÇE AK PARTİ HİLAL AYIK
142 Ankara Altındağ Altındağ BŞB İLÇE AK PARTİ ASIM BALCI
143 Ankara Ankara Ankara BŞB CHP MANSUR YAVAŞ
144 Ankara Ayaş Ayaş BŞB İLÇE AK PARTİ BURHAN DEMİRTAŞ
145 Ankara Bala Bala BŞB İLÇE AK PARTİ AHMET BURAN
146 Ankara Beypazarı Beypazarı BŞB İLÇE AK PARTİ TUNCER KAPLAN
147 Ankara Çamlıdere Çamlıdere BŞB İLÇE AK PARTİ HAZIM CANER CAN
148 Ankara Çankaya Çankaya BŞB İLÇE CHP ALPER TAŞDELEN
149 Ankara Çubuk Çubuk BŞB İLÇE AK PARTİ BAKİ DEMİRTAŞ
150 Ankara Elmadağ Elmadağ BŞB İLÇE CHP ADEM BARIŞAŞKIN
151 Ankara Etimesgut Etimesgut BŞB İLÇE MHP ENVER DEMİREL
152 Ankara Evren Evren BŞB İLÇE AK PARTİ HÜSAMETTİN ÜNAL
153 Ankara Gölbaşı Gölbaşı BŞB İLÇE MHP RAMAZAN ŞİMŞEK
154 Ankara Güdül Güdül BŞB İLÇE AK PARTİ MUZAFFER YALÇIN
155 Ankara Haymana Haymana BŞB İLÇE AK PARTİ ÖZDEMİR TURGUT
156 Ankara Kalecik Kalecik BŞB İLÇE AK PARTİ DUHAN KALKAN
157 Ankara Kazan Kazan BŞB İLÇE AK PARTİ SERHAT OĞUZ
158 Ankara Keçiören Keçiören BŞB İLÇE AK PARTİ TURGUT ALTINOK
159 Ankara Kızılcahamam Kızılcahamam BŞB İLÇE AK PARTİ SÜLEYMAN ACAR
160 Ankara Mamak Mamak BŞB İLÇE AK PARTİ MURAT KÖSE
161 Ankara Nallıhan Nallıhan BŞB İLÇE AK PARTİ İSMAİL ÖNTAŞ
162 Ankara Polatlı Polatlı BŞB İLÇE MHP MÜRSEL YILDIZKAYA
163 Ankara Pursaklar Pursaklar BŞB İLÇE AK PARTİ AYHAN YILMAZ
164 Ankara Sincan Sincan BŞB İLÇE AK PARTİ MURAT ERCAN
165 Ankara Şereflikoçhisar Şereflikoçhisar BŞB İLÇE AK PARTİ MELİH MEMİŞ ÇELİK
166 Ankara Yenimahalle Yenimahalle BŞB İLÇE CHP FETHİ YAŞAR
167 Antalya Akseki Akseki BŞB İLÇE AK PARTİ İBRAHİM ÖZKAN
168 Antalya Aksu Aksu BŞB İLÇE AK PARTİ HALİL ŞAHİN
169 Antalya Alanya Alanya BŞB İLÇE MHP ADEM MURAT YÜCEL
170 Antalya Antalya Antalya BŞB CHP MUHİTTİN BÖCEK
171 Antalya Demre Demre BŞB İLÇE İYİ PARTİ OKAN KOCAKAYA
172 Antalya Döşemealtı Döşemealtı BŞB İLÇE CHP TURGAY GENÇ
173 Antalya Elmalı Elmalı BŞB İLÇE İYİ PARTİ HALİL ÖZTÜRK
174 Antalya Finike Finike BŞB İLÇE CHP MUSTAFA GEYİKÇİ
175 Antalya Gazipaşa Gazipaşa BŞB İLÇE CHP MEHMET ALİ YILMAZ
176 Antalya Gündoğmuş Gündoğmuş BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET ÖZEREN
177 Antalya İbradı İbradı BŞB İLÇE CHP SERKAN KÜÇÜKKUYU
178 Antalya Kaş Kaş BŞB İLÇE AK PARTİ MUTLU ULUTAŞ
179 Antalya Kemer Kemer BŞB İLÇE DSP NECATİ TOPALOĞLU
180 Antalya Kepez Kepez BŞB İLÇE AK PARTİ HAKAN TÜTÜNCÜ
181 Antalya Konyaaltı Konyaaltı BŞB İLÇE CHP SEMİH ESEN
182 Antalya Korkuteli Korkuteli BŞB İLÇE MHP ÖMER NİYAZİ İŞLEK
183 Antalya Kumluca Kumluca BŞB İLÇE CHP MUSTAFA KÖLEOĞLU
184 Antalya Manavgat Manavgat BŞB İLÇE CHP ŞÜKRÜ SÖZEN
185 Antalya Muratpaşa Muratpaşa BŞB İLÇE CHP ÜMİT UYSAL
186 Antalya Serik Serik BŞB İLÇE AK PARTİ ENVER APUTKAN
187 Ardahan Çıldır Çıldır İLÇE AK PARTİ K.YAKUP AZİZOĞLU
188 Ardahan Damal Damal İLÇE CHP ENGİN ÖNAL
189 Ardahan Göle Göle İLÇE AK PARTİ İLHAN GÜLTEKİN
190 Ardahan Hanak Hanak İLÇE CHP AYHAN BÜYÜKKAYA
191 Ardahan Merkez Ardahan İL CHP FARUK DEMİRİ
192 Ardahan Posof Posof İLÇE AK PARTİ CAHİT ULGAR
193 Artvin Ardanuç Ardanuç İLÇE CHP YILDIRIM DEMİR
194 Artvin Arhavi Arhavi İLÇE CHP VASFİ KURDOĞLU
195 Artvin Borçka Borçka İLÇE CHP ERCAN ORHAN
196 Artvin Hopa Hopa İLÇE CHP TANER EKMEKÇİ
197 Artvin Hopa Kemalpaşa BELDE CHP ERGÜL AKÇİÇEK
198 Artvin Merkez Artvin İL CHP DEMİRHAN ELÇİN
199 Artvin Murgul Murgul İLÇE AK PARTİ HASAN ÇAVUŞ
200 Artvin Şavşat Şavşat İLÇE CHP NİHAT ACAR
201 Artvin Yusufeli Yusufeli İLÇE AKP EYÜP AYTEKİN
202 Aydın Aydın Aydın BŞB CHP ÖZLEM ÇERÇİOĞLU
203 Aydın Bozdoğan Bozdoğan BŞB İLÇE AK PARTİ UFUK ALTINTAŞ
204 Aydın Buharkent Buharkent BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET EROL
205 Aydın Çine Çine BŞB İLÇE CHP ENVER SALİH DİNÇER
206 Aydın Didim Didim BŞB İLÇE CHP AHMET DENİZ ATALAY
207 Aydın Efeler Efeler BŞB İLÇE CHP MEHMET FATİH ATALAY
208 Aydın Germencik Germencik BŞB İLÇE CHP FUAT ÖNDEŞ
209 Aydın İncirliova İncirliova BŞB İLÇE İYİ PARTİ AYTEKİN KAYA
210 Aydın Karacasu Karacasu BŞB İLÇE MHP ZEKİ İNAL
211 Aydın Karpuzlu Karpuzlu BŞB İLÇE MHP HİLMİ DÖNMEZ
212 Aydın Koçarlı Koçarlı BŞB İLÇE AK PARTİ NEDİM KAPLAN
213 Aydın Köşk Köşk BŞB İLÇE AK PARTİ NURİ GÜLER
214 Aydın Kuşadası Kuşadası BŞB İLÇE CHP ÖMER GÜNEL
215 Aydın Kuyucak Kuyucak BŞB İLÇE AK PARTİ METİN ERTÜRK
216 Aydın Nazilli Nazilli BŞB İLÇE İYİ PARTİ KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN
217 Aydın Söke Söke BŞB İLÇE CHP LEVENT TUNÇEL
218 Aydın Sultanhisar Sultanhisar BŞB İLÇE CHP OSMAN YILDIRIMKAYA
219 Aydın Yenipazar Yenipazar BŞB İLÇE CHP M.YÜSRAN ERDEN
220 Balıkesir Altıeylül Altıeylül BŞB İLÇE AK PARTİ HASAN AVCI
221 Balıkesir Ayvalık Ayvalık BŞB İLÇE DP MESUT ERGİN
222 Balıkesir Balıkesir Balıkesir BŞB AK PARTİ YÜCEL YILMAZ
223 Balıkesir Balya Balya BŞB İLÇE CHP ORHAN GAGA
224 Balıkesir Bandırma Bandırma BŞB İLÇE CHP TOLGA TOSUN
225 Balıkesir Bigadiç Bigadiç BŞB İLÇE AK PARTİ İSMAİL AVCU
226 Balıkesir Burhaniye Burhaniye BŞB İLÇE CHP A.KEMAL DEVECİLER
227 Balıkesir Dursunbey Dursunbey BŞB İLÇE AKP RAMAZAN BAHÇAVAN
228 Balıkesir Edremit Edremit BŞB İLÇE CHP S.HASAN ARSLAN
229 Balıkesir Erdek Erdek BŞB İLÇE CHP HÜSEYİN SARI
230 Balıkesir Gömeç Gömeç BŞB İLÇE CHP MEHMET İREM HİMAM
231 Balıkesir Gönen Gönen BŞB İLÇE CHP İBRAHİM PALAZ
232 Balıkesir Havran Havran BŞB İLÇE AK PARTİ EMİN ERSOY
233 Balıkesir İvrindi İvrindi BŞB İLÇE AK PARTİ YUSUF CENGİZ
234 Balıkesir Karesi Karesi BŞB İLÇE AK PARTİ DİNÇER ORKAN
235 Balıkesir Kepsut Kepsut BŞB İLÇE AK PARTİ İSMAİL CANKUL
236 Balıkesir Manyas Manyas BŞB İLÇE CHP TANCAN BARÇIN
237 Balıkesir Marmara Marmara BŞB İLÇE AK PARTİ SÜLEYMAN AKSOY
238 Balıkesir Savaştepe Savaştepe BŞB İLÇE AK PARTİ TURHAN ŞİMŞEK
239 Balıkesir Sındırgı Sındırgı BŞB İLÇE AK PARTİ EKREM YAVAŞ
240 Balıkesir Susurluk Susurluk BŞB İLÇE İYİ PARTİ NURETTİN GÜNEY
241 Bartın Amasra Amasra İLÇE CHP RECAİ ÇAKIR
242 Bartın Kurucaşile Kurucaşile İLÇE AK PARTİ MEHMET ZİHNİ SAYIN
243 Bartın Merkez Bartın İL MHP CEMAL AKIN
244 Bartın Merkez Hasankadı BELDE MHP ŞEREF EMİNOĞLU
245 Bartın Merkez Kozcağız BELDE AK PARTİ MUSTAFA KARAMAN
246 Bartın Ulus Abdipaşa BELDE AK PARTİ YAŞAR DÖNMEZ
247 Bartın Ulus Kumluca BELDE MHP İSMAİL CAN
248 Bartın Ulus Ulus İLÇE AK PARTİ HASAN HÜSEYİN UZUN
249 Batman Beşiri Beşiri İLÇE SAADET PARTİSİ SAİT KARABULUT
250 Batman Beşiri İkiköprü BELDE HDP HATİCE TAŞ
251 Batman Gercüş Gercüş İLÇE AK PARTİ GÜNDÜZ GÜNAYDIN
252 Batman Gercüş Kayapınar BELDE SAADET PARTİSİ SAMİR ÖZKAN
253 Batman Hasankeyf Hasankeyf İLÇE AK PARTİ ABDULVAHAP KUSEN
254 Batman Kozluk Bekirhan BELDE HDP GÜLİSTAN SÖNÜK
255 Batman Kozluk Kozluk İLÇE HDP NAZİME AVCI
256 Batman Merkez Balpınar BELDE AK PARTİ HÜSEYİN GEYLANİ
257 Batman Merkez Batman İL HDP MEHMET DEMİR
258 Batman Sason Sason İLÇE AK PARTİ MUZAFFER ARSLAN
259 Batman Sason Yücebağ BELDE AK PARTİ ABDULLAH BİL
260 Bayburt Aydıntepe Aydıntepe İLÇE MHP HAŞİM ŞENTÜRK
261 Bayburt Demirözü Demirözü İLÇE AK PARTİ ARSLAN GÜRER
262 Bayburt Demirözü Gökçedere BELDE MHP YAVUZ BAKIR
263 Bayburt Merkez Arpalı BELDE AK PARTİ ABDURRAHMAN POLATTİMUR
264 Bayburt Merkez Bayburt İL MHP HÜKMÜ PEKMEZCİ
265 Bilecik Bozüyük Bozüyük İLÇE CHP MEHMET TALAT BAKKALCIOĞLU
266 Bilecik Bozüyük Dodurga BELDE AK PARTİ SELİM TUNA
267 Bilecik Gölpazarı Gölpazarı İLÇE AK PARTİ HAYRİ SUER
268 Bilecik İnhisar İnhisar İLÇE AK PARTİ MEHMET KEPEZ
269 Bilecik Merkez Bayırköy BELDE AK PARTİ MUSTAFA YAMAN
270 Bilecik Merkez Bilecik İL CHP SEMİH ŞAHİN
271 Bilecik Merkez Vezirhan BELDE MHP HÜSEYİN OCAK
272 Bilecik Osmaneli Osmaneli İLÇE CHP MÜNÜR ŞAHİN
273 Bilecik Pazaryeri Pazaryeri İLÇE BĞMSZ ZEKİYE TEKİN
274 Bilecik Söğüt Söğüt İLÇE MHP İSMET SEVER
275 Bilecik Yenipazar Yenipazar İLÇE MHP İLHAN ÖZDEN
276 Bingöl Adaklı Adaklı İLÇE AK PARTİ ZEKİ IŞIK
277 Bingöl Genç Genç İLÇE AK PARTİ MEHMET ZEKİ DİRİK
278 Bingöl Karlıova Karlıova İLÇE AK PARTİ VEYSİ BİNGÖL
279 Bingöl Kiğı Kiğı İLÇE AK PARTİ HİKMET ÖZÜAĞ
280 Bingöl Merkez Bingöl İL AK PARTİ ERDAL ARIKAN
281 Bingöl Merkez Ilıcalar BELDE AK PARTİ MEHMET AKİF GÜNERİ
282 Bingöl Merkez Sancak BELDE AK PARTİ NUSRET KOÇİN
283 Bingöl Solhan Arakonak BELDE AK PARTİ MUSTAFA DÖNER
284 Bingöl Solhan Solhan İLÇE AK PARTİ ABDULHAKİM YILDIZ
285 Bingöl Yayladere Yayladere İLÇE CHP SABRİ AKYÜREK
286 Bingöl Yedisu Yedisu İLÇE MHP ÖMER İSEN
287 Bitlis Adilcevaz Adilcevaz İLÇE AK PARTİ NECATİ GÜRSOY
288 Bitlis Adilcevaz Aydınlar BELDE AK PARTİ MEHMET EMİN TUSUN
289 Bitlis Ahlat Ahlat İLÇE AK PARTİ A.MÜMTAZ ÇOBAN
290 Bitlis Ahlat Ovakışla BELDE AK PARTİ ABDURRAHİM ALTINDAL
291 Bitlis Güroymak Gölbaşı BELDE DP MEHMET AVUNÇ
292 Bitlis Güroymak Günkırı BELDE AK PARTİ İLHAN ÇETİNSOY
293 Bitlis Güroymak Güroymak İLÇE HDP HİKMET TAŞDEMİR
294 Bitlis Hizan Hizan İLÇE SAADET PARTİSİ CEZAİ AKTAŞ
295 Bitlis Merkez Bitlis İL AK PARTİ NESRULLAH TANĞLAY
296 Bitlis Merkez Yolalan BELDE AK PARTİ KEREM ÇABUK
297 Bitlis Mutki Kavakbaşı BELDE AK PARTİ VEYSİ OĞUZ
298 Bitlis Mutki Mutki İLÇE AK PARTİ VAHDETTİN BARLAK
299 Bitlis Tatvan Tatvan İLÇE AK PARTİ M.EMİN GEYLANİ
300 Bolu Dörtdivan Dörtdivan İLÇE BĞMSZ HAMZA EFE
301 Bolu Gerede Gerede İLÇE AK PARTİ MUSTAFA ALKAR
302 Bolu Göynük Göynük İLÇE MHP AHMET ÇANKAYA
303 Bolu Kıbrıscık Kıbrıscık İLÇE CHP EMİN TEKEMEN
304 Bolu Mengen Gökçesu BELDE DP VAHİT AYDIN
305 Bolu Mengen Mengen İLÇE CHP TURHAN BULUT
306 Bolu Merkez Bolu İL CHP TANJU ÖZCAN
307 Bolu Merkez Karacasu BELDE AK PARTİ CELAL BEYDİLİ
308 Bolu Mudurnu Mudurnu İLÇE MHP NEJDET TÜRKER
309 Bolu Mudurnu Taşkesti BELDE AK PARTİ TAHSİN ÖZCAN
310 Bolu Seben Seben İLÇE AK PARTİ FATİH KAVAK
311 Bolu Yeniçağa Yeniçağa İLÇE AK PARTİ RECAİ ÇAĞLAR
312 Burdur Ağlasun Ağlasun İLÇE AK PARTİ ALİ ULUSOY
313 Burdur Altınyayla Altınyayla İLÇE AK PARTİ AHMET SERTTAŞ
314 Burdur Bucak Bucak İLÇE AK PARTİ EMRULLAH ÜNAL
315 Burdur Bucak Kızılkaya BELDE MHP İLKAY GÜNGÖR
316 Burdur Bucak Kocaaliler BELDE İYİ PARTİ SELAHATDİN GÖKCE
317 Burdur Çavdır Çavdır İLÇE MHP SÜLEYMAN KAYACAN
318 Burdur Çavdır Söğüt BELDE MHP AYHAN YURDASİPER
319 Burdur Çeltikçi Çeltikçi İLÇE MHP RECEP AYDIN
320 Burdur Gölhisar Gölhisar İLÇE AK PARTİ İBRAHİM SERTBAŞ
321 Burdur Gölhisar Yusufça BELDE MHP HÜSEYİN ÖZARSLAN
322 Burdur Karamanlı Karamanlı İLÇE AK PARTİ FATİH SELİMOĞLU
323 Burdur Kemer Kemer İLÇE AK PARTİ İSMAİL ÖZAY
324 Burdur Merkez Burdur İL CHP ALİ ORKUN ERCENGİZ
325 Burdur Tefenni Tefenni İLÇE MHP ÜMİT ALAGÖZ
326 Burdur Yeşilova Yeşilova İLÇE CHP MÜMTAZ ŞENEL
327 Bursa Bursa Bursa BŞB AK PARTİ ALİNUR AKTAŞ
328 Bursa Büyükorhan Büyükorhan BŞB İLÇE AK PARTİ AHMET KORKMAZ
329 Bursa Gemlik Gemlik BŞB İLÇE CHP M.UĞUR SERTASLAN
330 Bursa Gürsu Gürsu BŞB İLÇE AK PARTİ MUSTAFA IŞIK
331 Bursa Harmancık Harmancık BŞB İLÇE AK PARTİ YILMAZ ATAŞ
332 Bursa İnegöl İnegöl BŞB İLÇE AK PARTİ ALPER TABAN
333 Bursa İznik İznik BŞB İLÇE AK PARTİ KAĞAN MEHMET USTA
334 Bursa Karacabey Karacabey BŞB İLÇE AK PARTİ ALİ ÖZKAN
335 Bursa Keles Keles BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET KESKİN
336 Bursa Kestel Kestel BŞB İLÇE AK PARTİ ÖNDER TANIR
337 Bursa Mudanya Mudanya BŞB İLÇE CHP HAYRİ TÜRKYILMAZ
338 Bursa Mustafakemalpaşa Mustafakemalpaşa BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET KANAR
339 Bursa Nilüfer Nilüfer BŞB İLÇE CHP TURGAY ERDEM
340 Bursa Orhaneli Orhaneli BŞB İLÇE AK PARTİ ALİ AYKURT
341 Bursa Orhangazi Orhangazi BŞB İLÇE AK PARTİ BEKİR AYDIN
342 Bursa Osmangazi Osmangazi BŞB İLÇE AK PARTİ MUSTAFA DÜNDAR
343 Bursa Yenişehir Yenişehir BŞB İLÇE MHP DAVUT AYDIN
344 Bursa Yıldırım Yıldırım BŞB İLÇE AK PARTİ OKTAY YILMAZ
345 Çanakkale Ayvacık Ayvacık İLÇE CHP MESUT BAYRAM
346 Çanakkale Ayvacık Küçükkuyu BELDE CHP CENGİZ BALKAN
347 Çanakkale Bayramiç Bayramiç İLÇE CHP MERT UYGUN
348 Çanakkale Biga Biga İLÇE AK PARTİ BÜLENT ERDOĞAN
349 Çanakkale Biga Gümüşçay BELDE AK PARTİ ADNAN PASTIRMACI
350 Çanakkale Biga Karabiga BELDE AK PARTİ AHMET ELBİ
351 Çanakkale Bozcaada Bozcaada İLÇE CHP HAKAN CAN YILMAZ
352 Çanakkale Çan Çan İLÇE CHP BÜLENT ÖZ
353 Çanakkale Çan Terzialan BELDE AK PARTİ TUNCAY GÖYMEN
354 Çanakkale Eceabat Eceabat İLÇE İYİ PARTİ SAİM ZİLELİ
355 Çanakkale Ezine Ezine İLÇE AK PARTİ GÜRAY YÜKSEL
356 Çanakkale Ezine Geyikli BELDE AK PARTİ MEVLÜT ORUÇOĞLU
357 Çanakkale Gelibolu Evreşe BELDE AK PARTİ ALİ KAMİL SOYUAK
358 Çanakkale Gelibolu Gelibolu İLÇE CHP MÜNİR MUSTAFA ÖZACAR
359 Çanakkale Gelibolu Kavakköy BELDE CHP NECATİ KOPÇA
360 Çanakkale Gökçeada Gökçeada İLÇE İYİ PARTİ ÜNAL ÇETİN
361 Çanakkale Lapseki Çardak BELDE CHP METİN SEMERCİ
362 Çanakkale Lapseki Lapseki İLÇE AK PARTİ EYÜP YILMAZ
363 Çanakkale Lapseki Umurbey BELDE CHP ERDAL DOĞAN
364 Çanakkale Merkez Çanakkale İL CHP ÜLGÜR GÖKHAN
365 Çanakkale Merkez Kepez BELDE CHP BİROL ARSLAN
366 Çanakkale Yenice Kalkım BELDE AK PARTİ İBRAHİM TAŞKIN
367 Çanakkale Yenice Yenice İLÇE AK PARTİ VEYSEL ACAR
368 Çankırı Atkaracalar Atkaracalar İLÇE AK PARTİ HARUN OFLAZ
369 Çankırı Atkaracalar Çardaklı BELDE AK PARTİ OSMAN YILMAZ
370 Çankırı Bayramören Bayramören İLÇE MHP HALİL MURATOĞLU
371 Çankırı Çerkeş Çerkeş İLÇE AK PARTİ HASAN SOPACI
372 Çankırı Çerkeş Saçak BELDE AK PARTİ RAMAZAN YARIM
373 Çankırı Eldivan Eldivan İLÇE AK PARTİ MUSTAFA LAFCI
374 Çankırı Ilgaz Ilgaz İLÇE AK PARTİ MEHMET ÖZTÜRK
375 Çankırı Kızılırmak Kızılırmak İLÇE AK PARTİ BAYAR SOYSAL
376 Çankırı Korgun Korgun İLÇE MHP H.HÜSEYİN KOZAN
377 Çankırı Kurşunlu Kurşunlu İLÇE AK PARTİ ŞAKİR KAYMAK
378 Çankırı Merkez Çankırı İL MHP İSMAİL HAKKI ESEN
379 Çankırı Orta Orta İLÇE AK PARTİ BAYRAM YAVUZ ONAY
380 Çankırı Orta Yaylakent BELDE AK PARTİ KADİR DEDE
381 Çankırı Şabanözü Şabanözü İLÇE AK PARTİ FAİK ÖZCAN
382 Çankırı Yapraklı Yapraklı İLÇE MHP ÖMER GÜNGÖR
383 Çorum Alaca Alaca İLÇE AK PARTİ H. İBRAHİM ŞALTU
384 Çorum Bayat Bayat İLÇE AK PARTİ EKREM ÜNLÜ
385 Çorum Boğazkale Boğazkale İLÇE MHP MESUT OCAKLI
386 Çorum Dodurga Dodurga İLÇE AK PARTİ MUSTAFA AYDIN
387 Çorum İskilip İskilip İLÇE MHP ALİ SÜLÜK
388 Çorum Kargı Kargı İLÇE AK PARTİ ZEKİ ŞEN
389 Çorum Laçin Laçin İLÇE AK PARTİ İDRİS GÖRÜNMEZ
390 Çorum Mecitözü Mecitözü İLÇE CHP VELİ AYLAR
391 Çorum Merkez Çorum İL AK PARTİ H. İBRAHİM AŞGIN
392 Çorum Merkez Düvenci BELDE AK PARTİ NECMETTİN YALÇIN
393 Çorum Oğuzlar Oğuzlar İLÇE AK PARTİ MUZAFFER YILDIRIM
394 Çorum Ortaköy Aştavul BELDE AK PARTİ MEHMET ÇELİK
395 Çorum Ortaköy Ortaköy İLÇE AK PARTİ TANER İSBİR
396 Çorum Osmancık Osmancık İLÇE MHP AHMET GELGÖR
397 Çorum Sungurlu Sungurlu İLÇE İYİ PARTİ ABDULKADİR ŞAHİNER
398 Çorum Uğurludağ Uğurludağ İLÇE AK PARTİ REMZİ TORUN
399 Denizli Acıpayam Acıpayam BŞB İLÇE AK PARTİ HULUSİ ŞEVKAN
400 Denizli Babadağ Babadağ BŞB İLÇE CHP ALİ ATLI
401 Denizli Baklan Baklan BŞB İLÇE AK PARTİ YUSUF GÜLSEVER
402 Denizli Bekilli Bekilli BŞB İLÇE AK PARTİ MUSTAFA ÇOBAN
403 Denizli Beyağaç Beyağaç BŞB İLÇE AK PARTİ MUSTAFA AKÇAY
404 Denizli Bozkurt Bozkurt BŞB İLÇE CHP BİRSEN ÇELİK
405 Denizli Buldan Buldan BŞB İLÇE MHP M.FAHRİ ŞEVİK
406 Denizli Çal Çal BŞB İLÇE MHP FETHİ AKCAN
407 Denizli Çameli Çameli BŞB İLÇE AK PARTİ CENGİZ ARSLAN
408 Denizli Çardak Çardak BŞB İLÇE AK PARTİ HÜSNÜ YILMAZ
409 Denizli Çivril Çivril BŞB İLÇE AK PARTİ NİYAZİ VURAL
410 Denizli Denizli Denizli BŞB AK PARTİ OSMAN ZOLAN
411 Denizli Güney Güney BŞB İLÇE AK PARTİ HALİL AYHAN
412 Denizli Honaz Honaz BŞB İLÇE CHP YÜKSEL KEPENEK
413 Denizli Kale Kale BŞB İLÇE AK PARTİ M.SALİH SAĞINÇ
414 Denizli Merkezefendi Merkezefendi BŞB İLÇE CHP ŞENİZ DOĞAN
415 Denizli Pamukkale Pamukkale BŞB İLÇE AK PARTİ AVNİ ÖRKİ
416 Denizli Sarayköy Sarayköy BŞB İLÇE AK PARTİ AHMET NECATİ ÖZBAŞ
417 Denizli Serinhisar Serinhisar BŞB İLÇE CHP HÜSEYİN GEMİ
418 Denizli Tavas Tavas BŞB İLÇE AK PARTİ HÜSEYİN İNAMLIK
419 Diyarbakır Bağlar Bağlar BŞB İLÇE HDP ZEYYAT CEYLAN
420 Diyarbakır Bismil Bismil BŞB İLÇE HDP ORHAN AYAZ
421 Diyarbakır Çermik Çermik BŞB İLÇE AKP ŞEHMUZ KARAMEHMETOĞLU
422 Diyarbakır Çınar Çınar BŞB İLÇE HDP BEDRİ KAYA
423 Diyarbakır Çüngüş Çüngüş BŞB İLÇE SAADET PARTİSİ ALİ SUAT AKMEŞE
424 Diyarbakır Dicle Dicle BŞB İLÇE HDP FELAT AYGÖREN
425 Diyarbakır Diyarbakır Diyarbakır BŞB Başkan Vekili HASAN BASRİ GÜZELOĞLU
426 Diyarbakır Eğil Eğil BŞB İLÇE HDP MUSTAFA AKKUL
427 Diyarbakır Ergani Ergani BŞB İLÇE HDP AHMET KAYA
428 Diyarbakır Hani Hani BŞB İLÇE AKP İBRAHİM LALE
429 Diyarbakır Hazro Hazro BŞB İLÇE HDP AHMET ÇEVİK
430 Diyarbakır Kayapınar Kayapınar BŞB İLÇE HDP KEZİBAN YILMAZ
431 Diyarbakır Kocaköy Kocaköy BŞB İLÇE HDP ROJDA NAZLIER
432 Diyarbakır Kulp Kulp BŞB İLÇE HDP MEHMET FATİH TAŞ
433 Diyarbakır Lice Lice BŞB İLÇE HDP TARIK MERCAN
434 Diyarbakır Silvan Silvan BŞB İLÇE HDP NAŞİDE TOPRAK
435 Diyarbakır Sur Sur BŞB İLÇE HDP F.FİLİZ BULUTTEKİN
436 Diyarbakır Yenişehir Yenişehir BŞB İLÇE HDP BELGİN DİKEN
437 Düzce Akçakoca Akçakoca İLÇE MHP OKAN YANMAZ
438 Düzce Cumayeri Cumayeri İLÇE MHP MUSTAFA KOLOĞLU
439 Düzce Çilimli Çilimli İLÇE AK PARTİ MUHSİN YAVUZ
440 Düzce Gölyaka Gölyaka İLÇE AK PARTİ YAKUP DEMİRCAN
441 Düzce Gümüşova Gümüşova İLÇE MHP MUHARREM TOZAN
442 Düzce Kaynaşlı Kaynaşlı İLÇE MHP BİROL ŞAHİN
443 Düzce Merkez Beyköy BELDE AK PARTİ İBRAHİM ERCAN
444 Düzce Merkez Boğaziçi BELDE AK PARTİ OSMAN KILIÇ
445 Düzce Merkez Düzce İL AK PARTİ FARUK ÖZLÜ
446 Düzce Yığılca Yığılca İLÇE MHP RASİM ÇAM
447 Edirne Enez Enez İLÇE CHP ÖZKAN GÜNENÇ
448 Edirne Havsa Havsa İLÇE AK PARTİ AYDIN BALKAN
449 Edirne İpsala Esetçe BELDE AK PARTİ CEMAL DENİZ
450 Edirne İpsala İpsala İLÇE İYİ PARTİ A.NACİ ÜNSAL
451 Edirne İpsala Yenikarpuzlu BELDE AK PARTİ UFUK ATALAY
452 Edirne Keşan Beğendik BELDE CHP MUHAMMET ÖRNEK
453 Edirne Keşan Keşan İLÇE AK PARTİ MUSTAFA HELVACIOĞLU
454 Edirne Keşan Yenimuhacir BELDE AK PARTİ MUSTAFA TÜRKER
455 Edirne Lalapaşa Lalapaşa İLÇE AK PARTİ İSMAİL ARSLAN
456 Edirne Meriç Küplü BELDE CHP GÖKMEN ATAY
457 Edirne Meriç Meriç İLÇE CHP EROL DÜBEK
458 Edirne Meriç Subaşı BELDE AK PARTİ HASAN ÇETİNKAYA
459 Edirne Merkez Edirne İL CHP RECEP GÜRKAN
460 Edirne Süloğlu Süloğlu İLÇE CHP MEHMET ORMANKIRAN
461 Edirne Uzunköprü Kırcasalih BELDE CHP HÜSEYİN TÜTÜNCÜ
462 Edirne Uzunköprü Uzunköprü İLÇE CHP ÖZLEM BECAN
463 Elazığ Ağın Ağın İLÇE MHP ALİ USLU
464 Elazığ Alacakaya Alacakaya İLÇE AK PARTİ BAŞARAN YAŞLI
465 Elazığ Arıcak Arıcak İLÇE AK PARTİ FERİT YILDIRIM
466 Elazığ Arıcak Bükardı BELDE AK PARTİ YUSUF KARUL
467 Elazığ Arıcak Erimli BELDE DP CİHAN YILMAZ
468 Elazığ Arıcak Üçocak BELDE AK PARTİ YILMAZ YEGÜL
469 Elazığ Baskil Baskil İLÇE AK PARTİ İHSAN AKMURAT
470 Elazığ Karakoçan Karakoçan İLÇE AK PARTİ AYHAN AKBABA
471 Elazığ Karakoçan Sarıcan BELDE HDP MİHRİBAN TAĞTEKİN
472 Elazığ Keban Keban İLÇE BAĞIMSIZ FETHİYE ATLI
473 Elazığ Kovancılar Kovancılar İLÇE AK PARTİ HACI AKPINAR
474 Elazığ Maden Maden İLÇE MHP ORHAN YAVUZ
475 Elazığ Merkez Akçakiraz BELDE AK PARTİ SEBAHATTİN KAYA
476 Elazığ Merkez Elazığ İL AK PARTİ ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI
477 Elazığ Merkez Mollakendi BELDE AK PARTİ MEHMET ENİS DOĞAN
478 Elazığ Merkez Yazıkonak BELDE SAADET PARTİSİ HATİF ÇADIRCI
479 Elazığ Merkez Yurtbaşı BELDE AK PARTİ YASİN YILMAZ
480 Elazığ Palu Beyhan BELDE AK PARTİ HÜSEYİN ATAŞ
481 Elazığ Palu Palu İLÇE AK PARTİ EFRAYİM ÜNALAN
482 Elazığ Sivrice Sivrice İLÇE MHP TURGAY GÜNDOĞAN
483 Erzincan Çayırlı Çayırlı İLÇE AK PARTİ ATINÇ BAHADIR
484 Erzincan İliç İliç İLÇE AK PARTİ MUSTAFA GÜRBÜZ
485 Erzincan Kemah Kemah İLÇE MHP OSMAN KEMAL ASLAN
486 Erzincan Kemaliye Kemaliye İLÇE MHP MEHMET KARAMAN
487 Erzincan Merkez Akyazı BELDE MHP YASİN BEYDİLİ
488 Erzincan Merkez Çağlayan BELDE DSP HAYDAR ŞAHİN
489 Erzincan Merkez Çukurkuyu BELDE AK PARTİ ADNAN DELİKANLIOGLU
490 Erzincan Merkez Demirkent BELDE AK PARTİ HAKAN ÖRDEK
491 Erzincan Merkez Erzincan İL MHP BEKİR AKSUN
492 Erzincan Merkez Geçit BELDE CHP METİN BAL
493 Erzincan Merkez Kavakyolu BELDE AK PARTİ FİKRET KESKİN
494 Erzincan Merkez Mollaköy BELDE CHP KEMAL ŞENGÜL
495 Erzincan Merkez Yalnızbağ BELDE MHP BEKİR AKSUN
496 Erzincan Merkez Yaylabaşı BELDE MHP NİHAT EVRENSEL
497 Erzincan Merkez Yoğurtlu BELDE AK PARTİ BÜLENT CAMAN
498 Erzincan Otlukbeli Otlukbeli İLÇE MHP YUSUF TEKTAŞ
499 Erzincan Refahiye Refahiye İLÇE AK PARTİ ÇAKMAK PAÇACI
500 Erzincan Tercan Çadırkaya BELDE AK PARTİ İSHAK BİROL
501 Erzincan Tercan Kargın BELDE AK PARTİ ZAFER KAYA
502 Erzincan Tercan Mercan BELDE MHP BAYRAM BİLİCİ
503 Erzincan Tercan Tercan İLÇE AK PARTİ LOKMAN GÜLTEKİN
504 Erzincan Üzümlü Altınbaşak BELDE CHP HAYDAR POLAT
505 Erzincan Üzümlü Üzümlü İLÇE AK PARTİ AHMET SAZLI
506 Erzurum Aşkale Aşkale BŞB İLÇE AK PARTİ AHMET YAPTIRMIŞ
507 Erzurum Aziziye Aziziye BŞB İLÇE AK PARTİ M.CEVDET ORHAN
508 Erzurum Çat Çat BŞB İLÇE AK PARTİ MELİK YAŞAR
509 Erzurum Erzurum Erzurum BŞB AK PARTİ MEHMET SEKMEN
510 Erzurum Hınıs Hınıs BŞB İLÇE AK PARTİ ERDOĞAN EREN
511 Erzurum Horasan Horasan BŞB İLÇE AK PARTİ ABDULKADİR AYDIN
512 Erzurum İspir İspir BŞB İLÇE MHP AHMET COŞKUN
513 Erzurum Karaçoban Karaçoban BŞB İLÇE HDP REMZİYE SÖNMEZ
514 Erzurum Karayazı Karayazı BŞB İLÇE HDP MELİKE GÖKSU
515 Erzurum Köprüköy Köprüköy BŞB İLÇE AK PARTİ OSMAN BELLİ
516 Erzurum Narman Narman BŞB İLÇE AK PARTİ BURHANETTİN ESER
517 Erzurum Oltu Oltu BŞB İLÇE BBP NECMETTİN TAŞCI
518 Erzurum Olur Olur BŞB İLÇE BĞMSZ SIDDIK DEMİRCAN
519 Erzurum Palandöken Palandöken BŞB İLÇE AK PARTİ MUHAMMET SUNAR
520 Erzurum Pasinler Pasinler BŞB İLÇE AK PARTİ AHMET DÖLEKLİ
521 Erzurum Pazaryolu Pazaryolu BŞB İLÇE AK PARTİ İBRAHİM ŞAHİN
522 Erzurum Şenkaya Şenkaya BŞB İLÇE AK PARTİ YAVUZ BEDİR
523 Erzurum Tekman Tekman BŞB İLÇE HDP MÜZAHİT KARAKUŞ
524 Erzurum Tortum Tortum BŞB İLÇE BBP MUAMMER YİĞİDER
525 Erzurum Uzundere Uzundere BŞB İLÇE MHP HİLMİ AKTOPRAK
526 Erzurum Yakutiye Yakutiye BŞB İLÇE AK PARTİ MAHMUT AÇAR
527 Eskişehir Alpu Alpu BŞB İLÇE CHP GÜRBÜZ GÜLER
528 Eskişehir Beylikova Beylikova BŞB İLÇE AK PARTİ ÖZKAN ALP
529 Eskişehir Çifteler Çifteler BŞB İLÇE MHP KADİR BIYIK
530 Eskişehir Eskişehir Eskişehir BŞB CHP YILMAZ BÜYÜKERŞEN
531 Eskişehir Günyüzü Günyüzü BŞB İLÇE AK PARTİ MENDERES DURGUT
532 Eskişehir Han Han BŞB İLÇE CHP ERDAL ŞANLI
533 Eskişehir İnönü İnönü BŞB İLÇE AK PARTİ KADİR BOZKURT
534 Eskişehir Mahmudiye Mahmudiye BŞB İLÇE CHP İSHAK GÜNDOĞAN
535 Eskişehir Mihalgazi Mihalgazi BŞB İLÇE AK PARTİ ZEYNEP AKGÜN
536 Eskişehir Mihalıcçık Mihalıcçık BŞB İLÇE DSP HAYDAR ÇORUM
537 Eskişehir Odunpazarı Odunpazarı BŞB İLÇE CHP KAZIM KURT
538 Eskişehir Sarıcakaya Sarıcakaya BŞB İLÇE AK PARTİ HÜSEYİN ÇAM
539 Eskişehir Seyitgazi Seyitgazi BŞB İLÇE CHP UĞUR TEPE
540 Eskişehir Sivrihisar Sivrihisar BŞB İLÇE AK PARTİ HAMİT YÜZÜGÜLLÜ
541 Eskişehir Tepebaşı Tepebaşı BŞB İLÇE CHP AHMET ATAÇ
542 Gaziantep Araban Araban BŞB İLÇE CHP HASAN DOĞRU
543 Gaziantep Gaziantep Gaziantep BŞB AK PARTİ FATMA ŞAHİN
544 Gaziantep İslahiye İslahiye BŞB İLÇE AK PARTİ KEMAL VURAL
545 Gaziantep Karkamış Karkamış BŞB İLÇE CHP ALİ DOĞAN
546 Gaziantep Nizip Nizip BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET SARI
547 Gaziantep Nurdağı Nurdağı BŞB İLÇE AK PARTİ ÖKKEŞ KAVAK
548 Gaziantep Oğuzeli Oğuzeli BŞB İLÇE MHP MEHMET SAİT KILIÇ
549 Gaziantep Şahinbey Şahinbey BŞB İLÇE AK PARTİ M. İHSAN TAHMAZOĞLU
550 Gaziantep Şehitkamil Şehitkamil BŞB İLÇE AK PARTİ M. RIDVAN FADILOĞLU
551 Gaziantep Yavuzeli Yavuzeli BŞB İLÇE AK PARTİ M. KEMAL SAKAROĞLU
552 Giresun Alucra Alucra İLÇE MHP SUAT AYBAR
553 Giresun Bulancak Aydındere BELDE AK PARTİ NURİ DEMİR
554 Giresun Bulancak Bulancak İLÇE AK PARTİ RECEP YAKAR
555 Giresun Bulancak Kovanlık BELDE AK PARTİ HARUN KALINTAŞ
556 Giresun Çamoluk Çamoluk İLÇE MHP FATİH DÜZ
557 Giresun Çanakçı Çanakçı İLÇE SAADET PARTİSİ TUNCAY KASIM
558 Giresun Dereli Dereli İLÇE AK PARTİ ZEKİ ŞENLİKOĞLU
559 Giresun Dereli Yavuzkemal BELDE SAADET PARTİSİ ADEM ÖNAL
560 Giresun Doğankent Doğankent İLÇE AK PARTİ RÜŞAN ÖZDEN
561 Giresun Espiye Espiye İLÇE AK PARTİ MUSTAFA KARADERE
562 Giresun Espiye Soğukpınar BELDE CHP MUSTAFA EYİCE
563 Giresun Eynesil Eynesil İLÇE CHP A.LATİF KARADENİZ
564 Giresun Eynesil Ören BELDE AK PARTİ MUSTAFA EREN
565 Giresun Görele Çavuşlu BELDE AK PARTİ FATİH DUZCU
566 Giresun Görele Görele İLÇE AK PARTİ TOLGA ERENER
567 Giresun Güce Güce İLÇE AK PARTİ AYTEKİN GEÇGEL
568 Giresun Keşap Keşap İLÇE AK PARTİ MEHMET EMÜR
569 Giresun Merkez Duroğlu BELDE MHP HALİL ÇETİN
570 Giresun Merkez Giresun İL AK PARTİ AYTEKİN ŞENLİKOĞLU
571 Giresun Piraziz Piraziz İLÇE CHP HÜSEYİN GÖRGÜLÜ
572 Giresun Şebinkarahisar Şebinkarahisar İLÇE AK PARTİ ŞAHİN YILANCI
573 Giresun Tirebolu Tirebolu İLÇE CHP BURHAN TAKIR
574 Giresun Yağlıdere Üçtepe BELDE MHP HACI GASIM AKILLI
575 Giresun Yağlıdere Yağlıdere İLÇE MHP YAŞAR İBAŞ
576 Gümüşhane Kelkit Deredolu BELDE MHP ÖZGÜL ALKAN
577 Gümüşhane Kelkit Gümüşgöze BELDE AK PARTİ HASAN AKSEL
578 Gümüşhane Kelkit Kelkit İLÇE AK PARTİ AZİZ NAS
579 Gümüşhane Kelkit Öbektaş BELDE MHP YEMEN DEMİR
580 Gümüşhane Kelkit Söğütlü BELDE MHP SALİM KOÇ
581 Gümüşhane Kelkit Ünlüpınar BELDE BBP AHMET NAS
582 Gümüşhane Köse Köse İLÇE MHP TURGAY KESLER
583 Gümüşhane Kürtün Kürtün İLÇE MHP ENVER ŞEN
584 Gümüşhane Kürtün Özkürtün BELDE MHP YAKUP TURGUT
585 Gümüşhane Merkez Arzularkabaköy BELDE MHP ÇETİN RIZA TANIŞ
586 Gümüşhane Merkez Gümüşhane İL AK PARTİ ERCAN ÇİMEN
587 Gümüşhane Şiran Şiran İLÇE MHP MUTLU ÖZEL
588 Gümüşhane Şiran Yeşilbük BELDE MHP SEZAİ DOĞAN
589 Gümüşhane Torul Torul İLÇE MHP E. EVRİM ÖZDEMİR
590 Hakkari Çukurca Çukurca İLÇE AK PARTİ ENSAR DÜNDAR
591 Hakkari Merkez Durankaya BELDE AK PARTİ İSMAİL DEMİRCİ
592 Hakkari Merkez Hakkari İL HDP CİHAN KARAMAN
593 Hakkari Derecik Derecik İLÇE AK PARTİ EKREM ÇETİN KAYA
594 Hakkari Şemdinli Şemdinli İLÇE AK PARTİ TAHİR SAKLI
595 Hakkari Yüksekova Büyükçiftlik BELDE AK PARTİ İSMAİL RÜŞTÜ ZEYDAN
596 Hakkari Yüksekova Esendere BELDE AK PARTİ DIRBAZ BÜYÜKSU
597 Hakkari Yüksekova Yüksekova İLÇE HDP REMZİYE YAŞAR
598 Hatay Altınözü Altınözü BŞB İLÇE AK PARTİ RIFAT SARI
599 Hatay Antakya Antakya BŞB İLÇE AK PARTİ İZZETTİN YILMAZ
600 Hatay Arsuz Arsuz BŞB İLÇE CHP ASAF GÜVEN
601 Hatay Belen Belen BŞB İLÇE MHP İBRAHİM GÜL
602 Hatay Defne Defne BŞB İLÇE CHP İBRAHİM GÜZEL
603 Hatay Dörtyol Dörtyol BŞB İLÇE MHP FADIL KESKİN
604 Hatay Erzin Erzin BŞB İLÇE CHP ELMAS ÖKKEŞOĞLU
605 Hatay Hassa Hassa BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET KARATAŞ
606 Hatay Hatay Hatay BŞB CHP LÜTFÜ SAVAŞ
607 Hatay İskenderun İskenderun BŞB İLÇE AK PARTİ M. FATİH TOSYALI
608 Hatay Kırıkhan Kırıkhan BŞB İLÇE AK PARTİ AYHAN YAVUZ
609 Hatay Kumlu Kumlu BŞB İLÇE MHP MEHMET DELİ
610 Hatay Payas Payas BŞB İLÇE AK PARTİ BEKİR ALTAN
611 Hatay Reyhanlı Reyhanlı BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET HACIOĞLU
612 Hatay Samandağ Samandağ BŞB İLÇE CHP REFİK ERYILMAZ
613 Hatay Yayladağı Yayladağı BŞB İLÇE AK PARTİ MUSTAFA SAYIN
614 Iğdır Aralık Aralık İLÇE AK PARTİ MUSTAFA GÜZELKAYA
615 Iğdır Karakoyunlu Karakoyunlu İLÇE MHP BAYRAM ALİ BALLI
616 Iğdır Merkez Halfeli BELDE HDP HASAN SEFA
617 Iğdır Merkez Hoşhaber BELDE HDP AHMET KARASU
618 Iğdır Merkez Iğdır İL HDP YAŞAR AKKUŞ
619 Iğdır Merkez Melekli BELDE MHP ERAY COŞAR
620 Iğdır Tuzluca Tuzluca İLÇE SAADET PARTİSİ A.S.SADRETTİN TÜRKAN
621 Isparta Aksu Aksu İLÇE AK PARTİ VELİ KAHRAMAN
622 Isparta Atabey Atabey İLÇE AK PARTİ TEVFİK ATASOY
623 Isparta Eğirdir Eğirdir İLÇE AK PARTİ VELİ GÖK
624 Isparta Eğirdir Sarıidris BELDE MHP RAMAZAN PALA
625 Isparta Gelendost Gelendost İLÇE AK PARTİ MEHMET ZENGİN
626 Isparta Gönen Gönen İLÇE CHP OSMAN KESMEN
627 Isparta Gönen Güneykent BELDE AK PARTİ METİN KUTSAL
628 Isparta Keçiborlu Keçiborlu İLÇE AK PARTİ YUSUF MURAT PARLAK
629 Isparta Keçiborlu Senir BELDE MHP TAYFUN BORAZANCI
630 Isparta Merkez Isparta İL AK PARTİ ŞÜKRÜ BAŞDEGİRMEN
631 Isparta Merkez Kuleönü BELDE AK PARTİ NURİ ERDOĞAN
632 Isparta Merkez Savköy BELDE AK PARTİ ŞAKİR İPEKÇİ
633 Isparta Senirkent Büyükkabaca BELDE MHP MUSTAFA DURMUŞ
634 Isparta Senirkent Senirkent İLÇE AK PARTİ KADİR HEYBELİ
635 Isparta Sütçüler Sütçüler İLÇE AK PARTİ MUSTAFA ÜSTÜN
636 Isparta Şarkikaraağaç Çarıksaraylar BELDE AK PARTİ MEHMET BİNGÖL
637 Isparta Şarkikaraağaç Çiçekpınar BELDE MHP MEMİŞ KAYNAK
638 Isparta Şarkikaraağaç Şarkikaraağaç İLÇE AK PARTİ İSA ÇARKACI
639 Isparta Uluborlu Uluborlu İLÇE İYİ PARTİ AZİZ TUNA
640 Isparta Yalvaç Hüyüklü BELDE MHP HASAN YILDIZ
641 Isparta Yalvaç Yalvaç İLÇE MHP H. HİLMİ TÜTÜNCÜ
642 Isparta Yenişarbademli Yenişarbademli İLÇE AK PARTİ MEHMET ÖZATA
643 İstanbul Adalar Adalar BŞB İLÇE CHP ERDEM GÜL
644 İstanbul Arnavutköy Arnavutköy BŞB İLÇE AK PARTİ A. HAŞİM BALTACI
645 İstanbul Ataşehir Ataşehir BŞB İLÇE CHP BATTAL İLGEZDİ
646 İstanbul Avcılar Avcılar BŞB İLÇE CHP TURAN HANÇERLİ
647 İstanbul Bağcılar Bağcılar BŞB İLÇE AK PARTİ LOKMAN ÇAGIRICI
648 İstanbul Bahçelievler Bahçelievler BŞB İLÇE AK PARTİ HAKAN BAHADIR
649 İstanbul Bakırköy Bakırköy BŞB İLÇE CHP BÜLENT KERİMOĞLU
650 İstanbul Başakşehir Başakşehir BŞB İLÇE AK PARTİ YASİN KARTOĞLU
651 İstanbul Bayrampaşa Bayrampaşa BŞB İLÇE AK PARTİ ATİLLA AYDINER
652 İstanbul Beşiktaş Beşiktaş BŞB İLÇE CHP RIZA AKPOLAT
653 İstanbul Beykoz Beykoz BŞB İLÇE AK PARTİ MURAT AYDIN
654 İstanbul Beylikdüzü Beylikdüzü BŞB İLÇE CHP MEHMET MURAT ÇALIK
655 İstanbul Beyoğlu Beyoğlu BŞB İLÇE AK PARTİ HAYDAR ALİ YILDIZ
656 İstanbul Büyükçekmece Büyükçekmece BŞB İLÇE CHP HASAN AKGÜN
657 İstanbul Çatalca Çatalca BŞB İLÇE AK PARTİ MESUT ÜNER
658 İstanbul Çekmeköy Çekmeköy BŞB İLÇE AK PARTİ AHMET POYRAZ
659 İstanbul Esenler Esenler BŞB İLÇE AK PARTİ M.TEVFİK GÖKSÜ
660 İstanbul Esenyurt Esenyurt BŞB İLÇE CHP K.DENİZ BOZKURT
661 İstanbul Eyüp Eyüp BŞB İLÇE AK PARTİ DENİZ KÖKEN
662 İstanbul Fatih Fatih BŞB İLÇE AK PARTİ ERGÜN TURAN
663 İstanbul Gaziosmanpaşa Gaziosmanpaşa BŞB İLÇE AK PARTİ HASAN TAHSİN USTA
664 İstanbul Güngören Güngören BŞB İLÇE AK PARTİ BÜNYAMİN DEMİR
665 İstanbul İstanbul İstanbul BŞB CHP EKREM İMAMOĞLU
666 İstanbul Kadıköy Kadıköy BŞB İLÇE CHP Ş.DARA ODABAŞI
667 İstanbul Kağıthane Kağıthane BŞB İLÇE AK PARTİ MEVLÜT ÖZTEKİN
668 İstanbul Kartal Kartal BŞB İLÇE CHP GÖKHAN YÜKSEL
669 İstanbul Küçükçekmece Küçükçekmece BŞB İLÇE CHP KEMAL ÇEBİ
670 İstanbul Maltepe Maltepe BŞB İLÇE CHP ALİ KILIÇ
671 İstanbul Pendik Pendik BŞB İLÇE AK PARTİ AHMET CİN
672 İstanbul Sancaktepe Sancaktepe BŞB İLÇE AK PARTİ ŞEYMA DÖĞÜCÜ
673 İstanbul Sarıyer Sarıyer BŞB İLÇE CHP ŞÜKRÜ GENÇ
674 İstanbul Silivri Silivri BŞB İLÇE MHP VOLKAN YILMAZ
675 İstanbul Sultanbeyli Sultanbeyli BŞB İLÇE AK PARTİ HÜSEYİN KESKİN
676 İstanbul Sultangazi Sultangazi BŞB İLÇE AK PARTİ ABDURRAHMAN DURSUN
677 İstanbul Şile Şile BŞB İLÇE AK PARTİ İLHAN OCAKLI
678 İstanbul Şişli Şişli BŞB İLÇE CHP MUAMMER KESKİN
679 İstanbul Tuzla Tuzla BŞB İLÇE AK PARTİ ŞADİ YAZICI
680 İstanbul Ümraniye Ümraniye BŞB İLÇE AK PARTİ İSMET YILDIRIM
681 İstanbul Üsküdar Üsküdar BŞB İLÇE AK PARTİ HİLMİ TÜRKMEN
682 İstanbul Zeytinburnu Zeytinburnu BŞB İLÇE AK PARTİ ÖMER ARISOY
683 İzmir Aliağa Aliağa BŞB İLÇE MHP SERKAN ACAR
684 İzmir Balçova Balçova BŞB İLÇE CHP FATMA ÇALKAYA
685 İzmir Bayındır Bayındır BŞB İLÇE AK PARTİ UĞUR DEMİREZEN
686 İzmir Bayraklı Bayraklı BŞB İLÇE CHP SERDAR SANDAL
687 İzmir Bergama Bergama BŞB İLÇE AK PARTİ HAKAN KOŞTU
688 İzmir Beydağ Beydağ BŞB İLÇE CHP FERİDUN YILMAZLAR
689 İzmir Bornova Bornova BŞB İLÇE CHP MUSTAFA İDUĞ
690 İzmir Buca Buca BŞB İLÇE CHP ERHAN KILIÇ
691 İzmir Çeşme Çeşme BŞB İLÇE CHP MUHİTTİN DALGIÇ
692 İzmir Çiğli Çiğli BŞB İLÇE CHP UTKU GÜMRÜKÇÜ
693 İzmir Dikili Dikili BŞB İLÇE CHP ADİL KIRGÖZ
694 İzmir Foça Foça BŞB İLÇE CHP FATİH GÜRBÜZ
695 İzmir Gaziemir Gaziemir BŞB İLÇE CHP HALİL ARDA
696 İzmir Güzelbahçe Güzelbahçe BŞB İLÇE CHP MUSTAFA İNCE
697 İzmir İzmir İzmir BŞB CHP MUSTAFA TUNÇ SOYER
698 İzmir Karabağlar Karabağlar BŞB İLÇE CHP MUHİTTİN SELVİTOPU
699 İzmir Karaburun Karaburun BŞB İLÇE CHP İLKAY GİRGİN ERDOĞAN
700 İzmir Karşıyaka Karşıyaka BŞB İLÇE CHP CEMİL TUGAY
701 İzmir Kemalpaşa Kemalpaşa BŞB İLÇE CHP RIDVAN KARAKAYALI
702 İzmir Kınık Kınık BŞB İLÇE AK PARTİ SADIK DOĞRUER
703 İzmir Kiraz Kiraz BŞB İLÇE AK PARTİ SALİHA ÖZÇINAR
704 İzmir Konak Konak BŞB İLÇE CHP ABDÜL BATUR
705 İzmir Menderes Menderes BŞB İLÇE CHP MUSTAFA KAYALAR
706 İzmir Menemen Menemen BŞB İLÇE CHP SERDAR AKSOY
707 İzmir Narlıdere Narlıdere BŞB İLÇE CHP ALİ ENGİN
708 İzmir Ödemiş Ödemiş BŞB İLÇE CHP MEHMET ERİŞ
709 İzmir Seferihisar Seferihisar BŞB İLÇE CHP İSMAİL YETİŞKİN
710 İzmir Selçuk Selçuk BŞB İLÇE CHP FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL
711 İzmir Tire Tire BŞB İLÇE İYİ PARTİ SALİH ATAKAN DURAN
712 İzmir Torbalı Torbalı BŞB İLÇE CHP İSMAİL UYGUR
713 İzmir Urla Urla BŞB İLÇE CHP İBRAHİM BURAK OĞUZ
714 Kahramanmaraş Afşin Afşin BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET FATİH GÜVEN
715 Kahramanmaraş Andırın Andırın BŞB İLÇE AK PARTİ AHMET DOĞAN
716 Kahramanmaraş Çağlayancerit Çağlayancerit BŞB İLÇE AK PARTİ HANİFİ SARIALTIN
717 Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Dulkadiroğlu BŞB İLÇE AK PARTİ NECATİ OKAY
718 Kahramanmaraş Ekinözü Ekinözü BŞB İLÇE AK PARTİ BİLAL EKER
719 Kahramanmaraş Elbistan Elbistan BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET GÜRBÜZ
720 Kahramanmaraş Göksun Göksun BŞB İLÇE AK PARTİ HÜSEYİN COŞKUN AYDIN
721 Kahramanmaraş Kahramanmaraş Kahramanmaraş BŞB AK PARTİ HAYRETTİN GÜNGÖR
722 Kahramanmaraş Nurhak Nurhak BŞB İLÇE CHP İLHAMİ BOZAN
723 Kahramanmaraş Onikişubat Onikişubat BŞB İLÇE AK PARTİ HANEFİ MAHÇİÇEK
724 Kahramanmaraş Pazarcık Pazarcık BŞB İLÇE AK PARTİ İBRAHİM YILMAZCAN
725 Kahramanmaraş Türkoğlu Türkoğlu BŞB İLÇE AK PARTİ OSMAN OKUMUŞ
726 Karabük Eflani Eflani İLÇE AK PARTİ İBRAHİM ERTUĞRUL
727 Karabük Eskipazar Eskipazar İLÇE MHP HÜSEYİN DÖNMEZ
728 Karabük Merkez Karabük İL MHP RAFET VERGİLİ
729 Karabük Ovacık Ovacık İLÇE AK PARTİ YAKUP NARTER
730 Karabük Safranbolu Safranbolu İLÇE CHP ELİF KÖSE
731 Karabük Yenice Yenice İLÇE MHP ZEKİ ÇAYLI
732 Karabük Yenice Yortan BELDE MHP ALİ ŞIK
733 Karaman Ayrancı Ayrancı İLÇE MHP YÜKSEL BÜYÜKKARCI
734 Karaman Başyayla Başyayla İLÇE AK PARTİ AHMET İPEK
735 Karaman Ermenek Ermenek İLÇE İYİ PARTİ ATİLLA ZORLU
736 Karaman Ermenek Güneyyurt BELDE MHP AHMET ARI
737 Karaman Ermenek Kazancı BELDE AK PARTİ MUHİTTİN TUNCEL
738 Karaman Kazımkarabekir Kazımkarabekir İLÇE MHP RECEP BOYACIOĞLU
739 Karaman Merkez Akçaşehir BELDE AK PARTİ HİKMET YİRŞEN
740 Karaman Merkez Karaman İL MHP SAVAŞ KALAYCI
741 Karaman Merkez Sudurağı BELDE AK PARTİ DERVİŞ MEHMET CEYHAN
742 Karaman Sarıveliler Göktepe BELDE CHP MUSTAFA DOĞAN
743 Karaman Sarıveliler Sarıveliler İLÇE BĞMSZ HALİL KULAK
744 Kars Akyaka Akyaka İLÇE AK PARTİ ERGÜDER TOPTAŞ
745 Kars Arpaçay Arpaçay İLÇE AK PARTİ ERÇETİN ALTAY
746 Kars Digor Dağpınar BELDE AK PARTİ ÖMER VARGÜN
747 Kars Digor Digor İLÇE AK PARTİ NEBİ KERENCİLER
748 Kars Kağızman Kağızman İLÇE MHP NEVZAT YILDIZ
749 Kars Merkez Kars İL HDP AYHAN BİLGEN
750 Kars Sarıkamış Sarıkamış İLÇE MHP HARUN HAYALİ
751 Kars Selim Selim İLÇE AK PARTİ COŞKUN ALTUN
752 Kars Susuz Susuz İLÇE CHP OĞUZ YANTEMUR
753 Kastamonu Abana Abana İLÇE AK PARTİ YUNUS AKGÜL
754 Kastamonu Ağlı Ağlı İLÇE MHP ŞAHİN ÇOLAK
755 Kastamonu Araç Araç İLÇE CHP SATILMIŞ SARIKAYA
756 Kastamonu Azdavay Azdavay İLÇE AK PARTİ OSMAN NURİ CİVELEK
757 Kastamonu Bozkurt Bozkurt İLÇE AK PARTİ MUAMMER YANIK
758 Kastamonu Cide Cide İLÇE CHP MEHMET EŞREF MUTLU
759 Kastamonu Çatalzeytin Çatalzeytin İLÇE MHP AHMET DEMİR
760 Kastamonu Daday Daday İLÇE CHP HASAN FEHMİ TAŞ
761 Kastamonu Devrekani Devrekani İLÇE AK PARTİ ENGİN ALTIKULAÇ
762 Kastamonu Doğanyurt Doğanyurt İLÇE AK PARTİ AHMET KAYA
763 Kastamonu Hanönü Hanönü İLÇE AK PARTİ SERKAN UÇAR
764 Kastamonu İhsangazi İhsangazi İLÇE MHP HAYATİ SAĞLIK
765 Kastamonu İnebolu İnebolu İLÇE AK PARTİ MUSTAFA HUNER ÖZAY
766 Kastamonu Küre Küre İLÇE AK PARTİ SALİH TURAN
767 Kastamonu Merkez Kastamonu İL MHP RAHMİ GALİP VİDİNLİOĞLU
768 Kastamonu Pınarbaşı Pınarbaşı İLÇE AK PARTİ ŞENOL YAŞAR
769 Kastamonu Seydiler Seydiler İLÇE MHP MEHMET ERDOĞAN
770 Kastamonu Şenpazar Şenpazar İLÇE AK PARTİ CEM ÇINAR
771 Kastamonu Taşköprü Taşköprü İLÇE MHP ABDULLAH ÇATAL
772 Kastamonu Tosya Tosya İLÇE MHP VOLKAN KAVAKLIGİL
773 Kayseri Akkışla Akkışla BŞB İLÇE AK PARTİ AYHAN ARSLAN
774 Kayseri Bünyan Bünyan BŞB İLÇE AK PARTİ ÖZKAN ALTUN
775 Kayseri Develi Develi BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET CABBAR
776 Kayseri Felahiye Felahiye BŞB İLÇE AK PARTİ VURAL COŞKUN
777 Kayseri Hacılar Hacılar BŞB İLÇE AK PARTİ BİLAL ÖZDOĞAN
778 Kayseri İncesu İncesu BŞB İLÇE İYİ PARTİ MUSTAFA İLMEK
779 Kayseri Kayseri Kayseri BŞB AK PARTİ MEMDUH BÜYÜKKILIÇ
780 Kayseri Kocasinan Kocasinan BŞB İLÇE AK PARTİ AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR
781 Kayseri Melikgazi Melikgazi BŞB İLÇE AK PARTİ HACI MUSTAFA PALANCIOĞLU
782 Kayseri Özvatan Özvatan BŞB İLÇE MHP HALİT DEMİR
783 Kayseri Pınarbaşı Pınarbaşı BŞB İLÇE MHP MENDUH UZUNLUOĞLU
784 Kayseri Sarıoğlan Sarıoğlan BŞB İLÇE MHP BEKİR AYYILDIRIM
785 Kayseri Sarız Sarız BŞB İLÇE MHP BAKİ BAYRAK
786 Kayseri Talas Talas BŞB İLÇE AK PARTİ MUSTAFA YALÇIN
787 Kayseri Tomarza Tomarza BŞB İLÇE AK PARTİ DAVUT ŞAHİN
788 Kayseri Yahyalı Yahyalı BŞB İLÇE AK PARTİ ESAT ÖZTÜRK
789 Kayseri Yeşilhisar Yeşilhisar BŞB İLÇE AK PARTİ HALİT TAŞYAPAN
790 Kırıkkale Bahşili Bahşili İLÇE AK PARTİ RECEP ZAFER TEKİN
791 Kırıkkale Balışeyh Balışeyh İLÇE AK PARTİ ALİ DEDELİOĞLU
792 Kırıkkale Çelebi Çelebi İLÇE AK PARTİ YAŞAR ERDEMİR
793 Kırıkkale Delice Çerikli BELDE AK PARTİ NUH ŞAHİN
794 Kırıkkale Delice Delice İLÇE AK PARTİ TURGUT ÖZDEM
795 Kırıkkale Karakeçili Karakeçili İLÇE MHP VEYSEL AYDEMİR
796 Kırıkkale Keskin Keskin İLÇE İYİ PARTİ NECATİ ALSANCAK
797 Kırıkkale Merkez Hacılar BELDE MHP MEHMET KOYUNCU
798 Kırıkkale Merkez Kırıkkale İL AK PARTİ MEHMET SAYGILI
799 Kırıkkale Sulakyurt Sulakyurt İLÇE MHP İSMAİL BİLDİK
800 Kırıkkale Yahşihan Yahşihan İLÇE MHP OSMAN TÜRKYILMAZ
801 Kırklareli Babaeski Alpullu BELDE AK PARTİ ERHAN CEYLAN
802 Kırklareli Babaeski Babaeski İLÇE MHP ABDULLAH HACI
803 Kırklareli Babaeski Büyükmandıra BELDE AK PARTİ ERSAN ÇÖLGEÇEN
804 Kırklareli Babaeski Karahalil BELDE CHP AYKUT YAKUT
805 Kırklareli Demirköy Demirköy İLÇE AK PARTİ RECEP GÜN
806 Kırklareli Demirköy İğneada BELDE CHP TAHİR IŞIK
807 Kırklareli Kofçaz Kofçaz İLÇE AK PARTİ ZİYA KARATAŞ
808 Kırklareli Lüleburgaz Ahmetbey BELDE CHP MUSTAFA ALTINTAŞ
809 Kırklareli Lüleburgaz Büyükkarıştıran BELDE CHP ERTUĞRUL ÇAMLICA
810 Kırklareli Lüleburgaz Evrensekiz BELDE CHP MUSTAFA NALBANT
811 Kırklareli Lüleburgaz Lüleburgaz İLÇE CHP MURAT GERENLİ
812 Kırklareli Merkez İnece BELDE CHP ŞAHABETTİN VARDAR
813 Kırklareli Merkez Kavaklı BELDE AK PARTİ GÜREL KOŞDEMİR
814 Kırklareli Merkez Kırklareli İL BĞMSZ MEHMET SİYAM KESİMOĞLU
815 Kırklareli Merkez Üsküp BELDE AK PARTİ HÜSEYİN KASAP
816 Kırklareli Pehlivanköy Pehlivanköy İLÇE AK PARTİ HÜSEYİN AÇIKEL
817 Kırklareli Pınarhisar Kaynarca BELDE CHP SERDAR TÜRKER
818 Kırklareli Pınarhisar Pınarhisar İLÇE AK PARTİ İHSAN TALAY
819 Kırklareli Vize Çakıllı BELDE MHP MEHMET BAYRAM
820 Kırklareli Vize Kıyıköy BELDE CHP ENDER SEVİNÇ
821 Kırklareli Vize Vize İLÇE CHP ERCAN ÖZALP
822 Kırşehir Akçakent Akçakent İLÇE AK PARTİ YILMAZ KILIÇ
823 Kırşehir Akpınar Akpınar İLÇE CHP ŞÜKRÜ TURGUT
824 Kırşehir Boztepe Boztepe İLÇE CHP HÜSEYİN TAKAN
825 Kırşehir Çiçekdağı Çiçekdağı İLÇE AK PARTİ HASAN HAKANOĞLU
826 Kırşehir Çiçekdağı Köseli BELDE MHP BEKİR YILMAZ
827 Kırşehir Kaman Kaman İLÇE AK PARTİ NECATİ ÇOLAK
828 Kırşehir Kaman Kurancılı BELDE AK PARTİ ADEM BIÇAKCI
829 Kırşehir Merkez Kırşehir İL CHP SELAHATTİN EKİCİOĞLU
830 Kırşehir Merkez Özbağ BELDE MHP RASİM ARAZAY
831 Kırşehir Mucur Mucur İLÇE AK PARTİ ATILGAN YILMAZ
832 Kilis Elbeyli Elbeyli İLÇE AK PARTİ SÜLEYMAN ŞİMŞEK
833 Kilis Merkez Kilis İL AK PARTİ MEHMET ABDİ BULUT
834 Kilis Musabeyli Musabeyli İLÇE AK PARTİ AYHAN YILMAZ
835 Kilis Polateli Polateli İLÇE AK PARTİ HAKKI ÇELİK
836 Kocaeli Başiskele Başiskele BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET YASİN ÖZLÜ
837 Kocaeli Çayırova Çayırova BŞB İLÇE AK PARTİ BÜNYAMİN ÇİFTÇİ
838 Kocaeli Darıca Darıca BŞB İLÇE AK PARTİ MUZAFFER BIYIK
839 Kocaeli Derince Derince BŞB İLÇE AK PARTİ ZEKİ AYGÜN
840 Kocaeli Dilovası Dilovası BŞB İLÇE AK PARTİ HAMZA ŞAYİR
841 Kocaeli Gebze Gebze BŞB İLÇE AK PARTİ ZİNNUR BÜYÜKGÖZ
842 Kocaeli Gölcük Gölcük BŞB İLÇE AK PARTİ ALİ YILDIRIM SEZER
843 Kocaeli İzmit İzmit BŞB İLÇE CHP FATMA KAPLAN HÜRRİYET
844 Kocaeli Kandıra Kandıra BŞB İLÇE AK PARTİ ADNAN TURAN
845 Kocaeli Karamürsel Karamürsel BŞB İLÇE AK PARTİ İSMAİL YILDIRIM
846 Kocaeli Kartepe Kartepe BŞB İLÇE AK PARTİ MUHAMMET MUSTAFA KOCAMAN
847 Kocaeli Kocaeli Kocaeli BŞB AK PARTİ TAHİR BÜYÜKAKIN
848 Kocaeli Körfez Körfez BŞB İLÇE AK PARTİ ŞENER SÖĞÜT
849 Konya Ahırlı Ahırlı BŞB İLÇE AK PARTİ İSA AKGÜL
850 Konya Akören Akören BŞB İLÇE MHP İSMAİL ARSLAN
851 Konya Akşehir Akşehir BŞB İLÇE AK PARTİ SALİH AKKAYA
852 Konya Altınekin Altınekin BŞB İLÇE AK PARTİ MUHARREM DERE
853 Konya Beyşehir Beyşehir BŞB İLÇE BĞMSZ ADİL BAYINDIR
854 Konya Bozkır Bozkır BŞB İLÇE AK PARTİ SADETTİN SAYGI
855 Konya Cihanbeyli Cihanbeyli BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET KALE
856 Konya Çeltik Çeltik BŞB İLÇE AK PARTİ ALİ MEŞE
857 Konya Çumra Çumra BŞB İLÇE AK PARTİ HALİT OFLAZ
858 Konya Derbent Derbent BŞB İLÇE AK PARTİ HÜSEYİN AYTEN
859 Konya Derebucak Derebucak BŞB İLÇE AK PARTİ AHMET KISA
860 Konya Doğanhisar Doğanhisar BŞB İLÇE MHP İHSAN ÖZTOKLU
861 Konya Emirgazi Emirgazi BŞB İLÇE MHP NURİ ŞEN KOÇAK
862 Konya Ereğli Ereğli BŞB İLÇE BĞMSZ HÜSEYİN OPRUKÇU
863 Konya Güneysınır Güneysınır BŞB İLÇE AK PARTİ AHMET DEMİR
864 Konya Hadim Hadim BŞB İLÇE AK PARTİ AHMET HADİMİOĞLU
865 Konya Halkapınar Halkapınar BŞB İLÇE MHP MEHMET BAKKAL
866 Konya Hüyük Hüyük BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET ÇİĞDEM
867 Konya Ilgın Ilgın BŞB İLÇE AK PARTİ YALÇIN ERTAŞ
868 Konya Kadınhanı Kadınhanı BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET BADEM
869 Konya Karapınar Karapınar BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET YAKA
870 Konya Karatay Karatay BŞB İLÇE AK PARTİ HASAN KILCA
871 Konya Konya Konya BŞB AK PARTİ UĞUR İBRAHİM ALTAY
872 Konya Kulu Kulu BŞB İLÇE AK PARTİ MURAT ÜNVER
873 Konya Meram Meram BŞB İLÇE AK PARTİ MUSTAFA KAVUŞ
874 Konya Sarayönü Sarayönü BŞB İLÇE AK PARTİ NAFİZ SOLAK
875 Konya Selçuklu Selçuklu BŞB İLÇE AK PARTİ AHMET PEKYATIRMACI
876 Konya Seydişehir Seydişehir BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET TUTAL
877 Konya Taşkent Taşkent BŞB İLÇE AK PARTİ OSMAN ARI
878 Konya Tuzlukçu Tuzlukçu BŞB İLÇE AK PARTİ NURETTİN AKBUĞA
879 Konya Yalıhüyük Yalıhüyük BŞB İLÇE AK PARTİ HASAN KOÇER
880 Konya Yunak Yunak BŞB İLÇE AK PARTİ ABDULLAH EMRE DEMİRHAN
881 Kütahya Altıntaş Altıntaş İLÇE AK PARTİ ARİF TEKE
882 Kütahya Aslanapa Aslanapa İLÇE MHP GÖKHAN GÜREL
883 Kütahya Çavdarhisar Çavdarhisar İLÇE AK PARTİ HALİL BAŞER
884 Kütahya Domaniç Çukurca BELDE AK PARTİ EMİN TAŞGIN
885 Kütahya Domaniç Domaniç İLÇE MHP SAHVET ERTÜRK
886 Kütahya Dumlupınar Dumlupınar İLÇE AK PARTİ ŞEMSETTİN AKAĞAÇ
887 Kütahya Emet Emet İLÇE AK PARTİ HÜSEYİN DOĞAN
888 Kütahya Gediz Eskigediz BELDE MHP MUSTAFA ARSLAN
889 Kütahya Gediz Gediz İLÇE AK PARTİ MUHARREM AKÇADURAK
890 Kütahya Gediz Gökler BELDE MHP YÜKSEL ARIK
891 Kütahya Gediz Yenikent BELDE MHP MEHMET KARACA
892 Kütahya Hisarcık Hisarcık İLÇE AK PARTİ FATİH ÇALIŞKAN
893 Kütahya Merkez Kütahya İL MHP ALİM IŞIK
894 Kütahya Merkez Seyitömer BELDE MHP HALİL ÖZTÜRK
895 Kütahya Pazarlar Pazarlar İLÇE AK PARTİ BİLAL DEMİRCİ
896 Kütahya Simav Akdağ BELDE AK PARTİ YAKUP ORAN
897 Kütahya Simav Çitgöl BELDE AK PARTİ GÜRAY GÜNER
898 Kütahya Simav Demirci BELDE AK PARTİ CAHİT ONAR
899 Kütahya Simav Güney BELDE MHP AHMET ÇAVDAR
900 Kütahya Simav Naşa BELDE AK PARTİ İBRAHİM YAVUZ
901 Kütahya Simav Simav İLÇE AK PARTİ ADİL BİÇER
902 Kütahya Şaphane Şaphane İLÇE AK PARTİ RASİM DAŞHAN
903 Kütahya Tavşanlı Balıköy BELDE MHP AHMET ARTUN
904 Kütahya Tavşanlı Kuruçay BELDE AK PARTİ ERHAN DEMİRAY
905 Kütahya Tavşanlı Tavşanlı İLÇE AK PARTİ MUSTAFA GÜLER
906 Kütahya Tavşanlı Tepecik BELDE SAADET PARTİSİ AHMET TEKİN
907 Kütahya Tavşanlı Tunçbilek BELDE MHP MUSTAFA DÜZGÜN
908 Malatya Akçadağ Akçadağ BŞB İLÇE BĞMSZ ALİ KAZGAN
909 Malatya Arapgir Arapgir BŞB İLÇE CHP HALUK CÖMERTOĞLU
910 Malatya Arguvan Arguvan BŞB İLÇE CHP MEHMET KIZILDAŞ
911 Malatya Battalgazi Battalgazi BŞB İLÇE AK PARTİ OSMAN GÜDER
912 Malatya Darende Darende BŞB İLÇE AK PARTİ İSA ÖZKAN
913 Malatya Doğanşehir Doğanşehir BŞB İLÇE AK PARTİ VAHAP KÜÇÜK
914 Malatya Doğanyol Doğanyol BŞB İLÇE AK PARTİ HAKAN BAY
915 Malatya Hekimhan Hekimhan BŞB İLÇE CHP TURAN KARADAĞ
916 Malatya Kale Kale BŞB İLÇE AK PARTİ MURAT KOCA
917 Malatya Kuluncak Kuluncak BŞB İLÇE MHP ERHAN CENGİZ
918 Malatya Malatya Malatya BŞB AK PARTİ SELAHATTİN GÜRKAN
919 Malatya Pütürge Pütürge BŞB İLÇE AK PARTİ MİKAİL SÜLÜK
920 Malatya Yazıhan Yazıhan BŞB İLÇE AK PARTİ NEVZAT ÖZTÜRK
921 Malatya Yeşilyurt Yeşilyurt BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET ÇINAR
922 Manisa Ahmetli Ahmetli BŞB İLÇE AK PARTİ AHMET ALHAN
923 Manisa Akhisar Akhisar BŞB İLÇE CHP BESİM DUTLULU
924 Manisa Alaşehir Alaşehir BŞB İLÇE CHP AHMET ÖKÜZCÜOĞLU
925 Manisa Demirci Demirci BŞB İLÇE AK PARTİ SELAMİ SELÇUK
926 Manisa Gölmarmara Gölmarmara BŞB İLÇE AK PARTİ KAMİL ÖZ
927 Manisa Gördes Gördes BŞB İLÇE AK PARTİ MUHAMMET AKYOL
928 Manisa Kırkağaç Kırkağaç BŞB İLÇE AK PARTİ YAŞAR İSMAİL GEDÜZ
929 Manisa Köprübaşı Köprübaşı BŞB İLÇE AK PARTİ REGAİP TOPUZ
930 Manisa Kula Kula BŞB İLÇE MHP HÜSEYİN TOSUN
931 Manisa Manisa Manisa BŞB MHP CENGİZ ERGÜN
932 Manisa Salihli Salihli BŞB İLÇE MHP ZEKİ KAYDA
933 Manisa Sarıgöl Sarıgöl BŞB İLÇE MHP NECATİ SELÇUK
934 Manisa Saruhanlı Saruhanlı BŞB İLÇE CHP ZEKİ BİLGİN
935 Manisa Selendi Selendi BŞB İLÇE MHP NURULLAH SAVAŞ
936 Manisa Soma Soma BŞB İLÇE AK PARTİ ALİ TULUP
937 Manisa Şehzadeler Şehzadeler BŞB İLÇE AK PARTİ ÖMER FARUK ÇELİK
938 Manisa Turgutlu Turgutlu BŞB İLÇE CHP ÇETİN AKIN
939 Manisa Yunusemre Yunusemre BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET ÇERÇİ
940 Mardin Artuklu Artuklu BŞB İLÇE AK PARTİ ABDULKADİR TUTAŞI
941 Mardin Dargeçit Dargeçit BŞB İLÇE AK PARTİ M.CÜNEYT AKSOY
942 Mardin Derik Derik BŞB İLÇE HDP MÜLKİYE ESMEZ
943 Mardin Kızıltepe Kızıltepe BŞB İLÇE HDP N.ELİK YILMAZ
944 Mardin Mardin Mardin BŞB Başkan Vekili

MUSTAFA YAMAN

945 Mardin Mazıdağı Mazıdağı BŞB İLÇE HDP NALAN ÖZAYDIN
946 Mardin Midyat Midyat BŞB İLÇE AK PARTİ VEYSİ ŞAHİN
947 Mardin Nusaybin Nusaybin BŞB İLÇE HDP SEMİRE NERGİZ
948 Mardin Ömerli Ömerli BŞB İLÇE AK PARTİ HÜSAMETTİN ALTINDAĞ
949 Mardin Savur Savur BŞB İLÇE HDP GÜLİSTAN ÖNCÜ
950 Mardin Yeşilli Yeşilli BŞB İLÇE AK PARTİ HAYRETTİN DEMİR
951 Mersin Akdeniz Akdeniz BŞB İLÇE AK PARTİ MUSTAFA MUHAMMET GÜLTAK
952 Mersin Anamur Anamur BŞB İLÇE MHP HİDAYET KILIÇ
953 Mersin Aydıncık Aydıncık BŞB İLÇE AK PARTİ FERAT AKTAN
954 Mersin Bozyazı Bozyazı BŞB İLÇE MHP MUSTAFA ÇETİNKAYA
955 Mersin Çamlıyayla Çamlıyayla BŞB İLÇE MHP İSMAİL TEPEBAĞLI
956 Mersin Erdemli Erdemli BŞB İLÇE MHP MÜKERREM TOLLU
957 Mersin Gülnar Gülnar BŞB İLÇE MHP ALPASLAN ÜNÜVAR
958 Mersin Mersin Mersin BŞB CHP VAHAP SEÇER
959 Mersin Mezitli Mezitli BŞB İLÇE CHP NEŞET TARHAN
960 Mersin Mut Mut BŞB İLÇE MHP VOLKAN ŞEKER
961 Mersin Silifke Silifke BŞB İLÇE MHP MÜCAHİT AKTAN
962 Mersin Tarsus Tarsus BŞB İLÇE CHP HALUK BOZDOĞAN
963 Mersin Toroslar Toroslar BŞB İLÇE MHP ATSIZ AVŞIN YILMAZ
964 Mersin Yenişehir Yenişehir BŞB İLÇE CHP ABDULLAH ÖZYİĞİT
965 Muğla Bodrum Bodrum BŞB İLÇE CHP AHMET ARAS
966 Muğla Dalaman Dalaman BŞB İLÇE AK PARTİ MUHAMMET KARAKUŞ
967 Muğla Datça Datça BŞB İLÇE CHP A.GÜRSEL UÇAR
968 Muğla Fethiye Fethiye BŞB İLÇE CHP ALİM KARACA
969 Muğla Kavaklıdere Kavaklıdere BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET DEMİR
970 Muğla Köyceğiz Köyceğiz BŞB İLÇE AK PARTİ KAMİL CEYLAN
971 Muğla Marmaris Marmaris BŞB İLÇE CHP MEHMET OKTAY
972 Muğla Menteşe Menteşe BŞB İLÇE CHP BAHATTİN GÜMÜŞ
973 Muğla Milas Milas BŞB İLÇE CHP MUHAMMET TOKAT
974 Muğla Muğla Muğla BŞB CHP OSMAN GÜRÜN
975 Muğla Ortaca Ortaca BŞB İLÇE MHP ALİM UZUNDEMİR
976 Muğla Seydikemer Seydikemer BŞB İLÇE AK PARTİ YAKUP OTGÖZ
977 Muğla Ula Ula BŞB İLÇE AK PARTİ İSMAİL AKKAYA
978 Muğla Yatağan Yatağan BŞB İLÇE AK PARTİ MUSTAFA TOKSÖZ
979 Muş Bulanık Bulanık İLÇE HDP ADNAN TOPÇU
980 Muş Bulanık Elmakaya BELDE AK PARTİ MEHMET EMİN YILDIRIM
981 Muş Bulanık Erentepe BELDE HDP DİLAVER KESİK
982 Muş Bulanık Rüstemgedik BELDE HDP SALİH İLHAN
983 Muş Bulanık Sarıpınar BELDE İYİ PARTİ GIYASETTİN KAYA
984 Muş Bulanık Uzgörür BELDE AK PARTİ KEREM GÜNDOĞDU
985 Muş Bulanık Yoncalı BELDE AK PARTİ SAMİ ÖZDEMİR
986 Muş Hasköy Düzkışla BELDE AK PARTİ HÜSEYİN KASAK
987 Muş Hasköy Hasköy İLÇE AK PARTİ HİKMET KARAYEL
988 Muş Korkut Altınova BELDE HDP CASİM BUDAK
989 Muş Korkut Korkut İLÇE AK PARTİ SAMİ PEKBAY
990 Muş Malazgirt Konakkuran BELDE SAADET PARTİSİ ABDURRAHMAN ÖMEROĞLU
991 Muş Malazgirt Malazgirt İLÇE AK PARTİ CENGİZ ALTIN
992 Muş Merkez Karaağaçlı BELDE SAADET PARTİSİ SUPHİ ÖZBAYAM
993 Muş Merkez Kırköy BELDE İYİ PARTİ NAHİT DİZMAN
994 Muş Merkez Kızılağaç BELDE SAADET PARTİSİ BURHAN ÖĞÜT
995 Muş Merkez Konukbekler BELDE AK PARTİ BAHRİ FIRAT
996 Muş Merkez Muş İL AK PARTİ FEYAT ASYA
997 Muş Merkez Serinova BELDE SAADET PARTİSİ ENGİN ATILGAN
998 Muş Merkez Sungu BELDE AK PARTİ MEHMET SALİH GÜRTÜRK
999 Muş Merkez Yaygın BELDE AK PARTİ ALDULBAKİ ELPE
1000 Muş Merkez Yeşilova BELDE İYİ PARTİ İLHAN ÇİFTÇİ
1001 Muş Varto Varto İLÇE HDP ÜLKÜ KARAASLAN
1002 Nevşehir Acıgöl Acıgöl İLÇE AK PARTİ ERCAN ERTAŞ
1003 Nevşehir Acıgöl Karapınar BELDE AK PARTİ YASİN GÜNEŞ
1004 Nevşehir Acıgöl Tatların BELDE MHP ERCAN SELVİ
1005 Nevşehir Avanos Avanos İLÇE CHP CELAL ALPER İBAŞ
1006 Nevşehir Avanos Çalış BELDE AK PARTİ KAZIM YILMAZ
1007 Nevşehir Avanos Kalaba BELDE AK PARTİ ERDAL YORGANCI
1008 Nevşehir Avanos Özkonak BELDE AK PARTİ ABDÜLKADİR MACİT
1009 Nevşehir Derinkuyu Derinkuyu İLÇE AK PARTİ BÜLENT AKSOY
1010 Nevşehir Derinkuyu Yazıhüyük BELDE AK PARTİ CENGİZ ÇAVDAR
1011 Nevşehir Gülşehir Gülşehir İLÇE AK PARTİ FATİH ÇİFTÇİ
1012 Nevşehir Hacıbektaş Hacıbektaş İLÇE CHP AKİF YOLDAŞ ALTIOK
1013 Nevşehir Kozaklı Kozaklı İLÇE AK PARTİ AKİF KABUKÇUOĞLU
1014 Nevşehir Merkez Çat BELDE AK PARTİ İBRAHİM ERTÜRK
1015 Nevşehir Merkez Göre BELDE AK PARTİ MUSTAFA TOPÇU
1016 Nevşehir Merkez Göreme BELDE MHP ÖMER EREN
1017 Nevşehir Merkez Kavak BELDE MHP FERİDUN BAĞCI
1018 Nevşehir Merkez Kaymaklı BELDE MHP HARUN ÇEKİÇ
1019 Nevşehir Merkez Nar BELDE AK PARTİ SÜLEYMAN ÖZÇELİK
1020 Nevşehir Merkez Nevşehir İL AK PARTİ RASİM ARI
1021 Nevşehir Merkez Sulusaray BELDE AK PARTİ BAYRAM YILMAZ
1022 Nevşehir Merkez Uçhisar BELDE AK PARTİ OSMAN SÜSLÜ
1023 Nevşehir Ürgüp Ortahisar BELDE AK PARTİ MUSTAFA ATEŞ
1024 Nevşehir Ürgüp Ürgüp İLÇE AK PARTİ MEHMET AKTÜRK
1025 Niğde Altunhisar Altunhisar İLÇE MHP VEDAT KİRAZCI
1026 Niğde Altunhisar Karakapı BELDE AK PARTİ KAMİL DEMİRALP
1027 Niğde Altunhisar Keçikalesi BELDE MHP LÜTFİ ÖZTÜRK
1028 Niğde Bor Bahçeli BELDE AK PARTİ ZAFER TOKGÖZ
1029 Niğde Bor Bor İLÇE AK PARTİ SERKAN BARAN
1030 Niğde Bor Çukurkuyu BELDE MHP AHMET HALİSDEMİR
1031 Niğde Bor Kemerhisar BELDE CHP RAMAZAN OYA
1032 Niğde Çamardı Çamardı İLÇE AK PARTİ YAVUZ SOYLU
1033 Niğde Çiftlik Azatlı BELDE AK PARTİ REŞAT BOLAT
1034 Niğde Çiftlik Bozköy BELDE AK PARTİ ÖMER DALGIÇ
1035 Niğde Çiftlik Çiftlik İLÇE AK PARTİ SERKAN GÜZEL
1036 Niğde Çiftlik Divarlı BELDE MHP MUSTAFA BALCAN
1037 Niğde Merkez Aktaş BELDE MHP ERDOĞAN ŞEVENK
1038 Niğde Merkez Alay BELDE AK PARTİ SEFA EROL
1039 Niğde Merkez Bağlama BELDE MHP MURAT KARAKUZU
1040 Niğde Merkez Değirmenli BELDE AK PARTİ YILDIRAY TOK
1041 Niğde Merkez Dündarlı BELDE AK PARTİ MUSTAFA KAMAR
1042 Niğde Merkez Edikli BELDE AK PARTİ ERCAN ŞAYHAN
1043 Niğde Merkez Gümüşler BELDE MHP RECEP ÇAYMAZ
1044 Niğde Merkez Hacıabdullah BELDE MHP RECEP DOĞMUŞ
1045 Niğde Merkez Karaatlı BELDE AK PARTİ EMİN YILMAZ
1046 Niğde Merkez Kiledere BELDE AK PARTİ İSMAİL DERECİ
1047 Niğde Merkez Konaklı BELDE MHP MAKSUT ÖZÇELİK
1048 Niğde Merkez Niğde İL AK PARTİ EMRAH ÖZDEMİR
1049 Niğde Merkez Orhanlı BELDE AK PARTİ ERHAN POLAT
1050 Niğde Merkez Sazlıca BELDE AK PARTİ SÜLEYMAN GÖRGÜLÜ
1051 Niğde Merkez Yeşilgölcük BELDE CHP RAMAZAN TUNCAY
1052 Niğde Merkez Yıldıztepe BELDE AK PARTİ HACI GÜNGÖR
1053 Niğde Ulukışla Ulukışla İLÇE AK PARTİ ALİ UĞURLU
1054 Ordu Akkuş Akkuş BŞB İLÇE AK PARTİ İSA DEMİRCİ
1055 Ordu Altınordu Altınordu BŞB İLÇE AK PARTİ AŞKIN TÖREN
1056 Ordu Aybastı Aybastı BŞB İLÇE AK PARTİ BEYTULLAH GEÇTAN
1057 Ordu Çamaş Çamaş BŞB İLÇE MHP MAHMUT AYPARÇASI
1058 Ordu Çatalpınar Çatalpınar BŞB İLÇE AK PARTİ AHMET TÜRE
1059 Ordu Çaybaşı Çaybaşı BŞB İLÇE AK PARTİ HÜSEYİN SEMİZ
1060 Ordu Fatsa Fatsa BŞB İLÇE AK PARTİ İBRAHİM ETHEM KİBAR
1061 Ordu Gölköy Gölköy BŞB İLÇE AK PARTİ FİKRİ ULUDAĞ
1062 Ordu Gülyalı Gülyalı BŞB İLÇE CHP ULAŞ TEPE
1063 Ordu Gürgentepe Gürgentepe BŞB İLÇE AK PARTİ YAŞAR ŞAHİN
1064 Ordu İkizce İkizce BŞB İLÇE MHP OSMAN KAYGI
1065 Ordu Kabadüz Kabadüz BŞB İLÇE AK PARTİ YENER KAYA
1066 Ordu Kabataş Kabataş BŞB İLÇE AK PARTİ YAKUP YILMAZ
1067 Ordu Korgan Korgan BŞB İLÇE AK PARTİ TUNCAY KİRAZ
1068 Ordu Kumru Kumru BŞB İLÇE AK PARTİ YUSUF YALÇOVA
1069 Ordu Mesudiye Mesudiye BŞB İLÇE AK PARTİ İSA GÜL
1070 Ordu Ordu Ordu BŞB AK PARTİ MEHMET HİLMİ GÜNER
1071 Ordu Perşembe Perşembe BŞB İLÇE AK PARTİ MUSTAFA SAİM TANDOĞAN
1072 Ordu Ulubey Ulubey BŞB İLÇE AK PARTİ İSA TÜRKCAN
1073 Ordu Ünye Ünye BŞB İLÇE AK PARTİ HÜSEYİN TAVLI
1074 Osmaniye Bahçe Bahçe İLÇE AK PARTİ İBRAHİM BAZ
1075 Osmaniye Düziçi Atalan BELDE MHP SÜLEYMAN YILDIRIM
1076 Osmaniye Düziçi Böcekli BELDE CHP DOĞAN ÖZTÜRK
1077 Osmaniye Düziçi Düziçi İLÇE CHP ALPER ÖNER
1078 Osmaniye Düziçi Ellek BELDE AK PARTİ ABBAS YEŞİLDEMİR
1079 Osmaniye Düziçi Yarbaşı BELDE CHP MUSTAFA KAYNAR
1080 Osmaniye Hasanbeyli Hasanbeyli İLÇE SAADET PARTİSİ SELAHATTİN DENİZOĞLU
1081 Osmaniye Kadirli Kadirli İLÇE MHP ÖMER TARHAN
1082 Osmaniye Merkez Cevdetiye BELDE AK PARTİ AHMET KAAN ÇOŞKUN
1083 Osmaniye Merkez Osmaniye İL MHP KADİR KARA
1084 Osmaniye Sumbas Mehmetli BELDE AK PARTİ MEHMET FATİH SEYİTOĞLU
1085 Osmaniye Sumbas Sumbas İLÇE AK PARTİ ZEKİ DEMİROĞLU
1086 Osmaniye Toprakkale Toprakkale İLÇE AK PARTİ MEHMET DAŞÖZ
1087 Osmaniye Toprakkale TÜYSÜZ BELDE MHP VELİ FİDAN
1088 Rize Ardeşen Ardeşen İLÇE AK PARTİ AVNİ KAHYA
1089 Rize Ardeşen Tunca BELDE AK PARTİ AHMET NACİ AYTEMİZ
1090 Rize Çamlıhemşin Çamlıhemşin İLÇE AK PARTİ OSMAN HAŞİMOĞLU
1091 Rize Çayeli Büyükköy BELDE AK PARTİ HAMZA SARUHAN
1092 Rize Çayeli Çayeli İLÇE MHP İSMAİL HAKKI ÇİFTCİ
1093 Rize Çayeli Madenli BELDE AK PARTİ NECİP YAZICI
1094 Rize Derepazarı Derepazarı İLÇE MHP SELİM METİN
1095 Rize Fındıklı Fındıklı İLÇE CHP ERCÜMENT ŞAHİN ÇERVATOĞLU
1096 Rize Güneysu Güneysu İLÇE AK PARTİ RIFAT ÖZER
1097 Rize Hemşin Hemşin İLÇE AK PARTİ HALİM KAZIM BEKAR
1098 Rize İkizdere İkizdere İLÇE MHP HAKAN KARAGÖZ
1099 Rize İyidere İyidere İLÇE AK PARTİ SAFFET METE
1100 Rize Kalkandere Kalkandere İLÇE AK PARTİ KENAN YILDIRIM
1101 Rize Merkez Çaykent BELDE AK PARTİ HASAN KARA
1102 Rize Merkez Kendirli BELDE AK PARTİ ALAETTİN SERDAR
1103 Rize Merkez Muradiye BELDE AK PARTİ MUSA SÜREYYA BALCI
1104 Rize Merkez Rize İL AK PARTİ RAHMİ METİN
1105 Rize Pazar Pazar İLÇE AK PARTİ AHMET BASA
1106 Sakarya Adapazarı Adapazarı BŞB İLÇE AK PARTİ MUTLU IŞIKSU
1107 Sakarya Akyazı Akyazı BŞB İLÇE AK PARTİ BİLAL SOYKAN
1108 Sakarya Arifiye Arifiye BŞB İLÇE AK PARTİ İSMAİL KARAKULLUKCU
1109 Sakarya Erenler Erenler BŞB İLÇE AK PARTİ FEVZİ KILIÇ
1110 Sakarya Ferizli Ferizli BŞB İLÇE AK PARTİ İSMAİL GÜNDOĞDU
1111 Sakarya Geyve Geyve BŞB İLÇE AK PARTİ MURAT KAYA
1112 Sakarya Hendek Hendek BŞB İLÇE BBP TURGUT BABAOĞLU
1113 Sakarya Karapürçek Karapürçek BŞB İLÇE AK PARTİ ORHAN YILDIRIM
1114 Sakarya Karasu Karasu BŞB İLÇE AK PARTİ İSHAK SARI
1115 Sakarya Kaynarca Kaynarca BŞB İLÇE AK PARTİ MURAT KEFLİ
1116 Sakarya Kocaali Kocaali BŞB İLÇE AK PARTİ AHMET ACAR
1117 Sakarya Pamukova Pamukova BŞB İLÇE SAADET PARTİSİ GÜVEN ÖVÜN
1118 Sakarya Sakarya Sakarya BŞB AK PARTİ EKREM YÜCE
1119 Sakarya Sapanca Sapanca BŞB İLÇE AK PARTİ ÖZCAN ÖZEN
1120 Sakarya Serdivan Serdivan BŞB İLÇE AK PARTİ YUSUF ALEMDAR
1121 Sakarya Söğütlü Söğütlü BŞB İLÇE AK PARTİ KORAY OKTAY ÖZTEN
1122 Sakarya Taraklı Taraklı BŞB İLÇE MHP İBRAHİM PİLAVCI
1123 Samsun 19.May 19.May BŞB İLÇE AK PARTİ OSMAN TOPALOĞLU
1124 Samsun Alaçam Alaçam BŞB İLÇE MHP İLYAS ACAR
1125 Samsun Asarcık Asarcık BŞB İLÇE MHP ŞERİF KILAĞUZ
1126 Samsun Atakum Atakum BŞB İLÇE CHP CEMİL DEVECİ
1127 Samsun Ayvacık Ayvacık BŞB İLÇE AK PARTİ HALİL KALAYCI
1128 Samsun Bafra Bafra BŞB İLÇE AK PARTİ HAMİT KILIÇ
1129 Samsun Canik Canik BŞB İLÇE AK PARTİ İBRAHİM SANDIKCI
1130 Samsun Çarşamba Çarşamba BŞB İLÇE AK PARTİ HALİT DOĞAN
1131 Samsun Havza Havza BŞB İLÇE AK PARTİ SEBAHATTİN ÖZDEMİR
1132 Samsun İlkadım İlkadım BŞB İLÇE İYİ PARTİ NECATTİN DEMİRTAŞ
1133 Samsun Kavak Kavak BŞB İLÇE AK PARTİ İBRAHİM SARICAOĞLU
1134 Samsun Ladik Ladik BŞB İLÇE AK PARTİ NURHAN YAPICI ÖZEL
1135 Samsun Salıpazarı Salıpazarı BŞB İLÇE AK PARTİ HALİL AKGÜL
1136 Samsun Samsun Samsun BŞB AK PARTİ MUSTAFA DEMİR
1137 Samsun Tekkeköy Tekkeköy BŞB İLÇE AK PARTİ HASAN TOGAR
1138 Samsun Terme Terme BŞB İLÇE AK PARTİ ALİ KILIÇ
1139 Samsun Vezirköprü Vezirköprü BŞB İLÇE AK PARTİ İBRAHİM SADIK EDİS
1140 Samsun Yakakent Yakakent BŞB İLÇE AK PARTİ HÜSEYİN KIYMA
1141 Siirt Baykan Atabağı BELDE AK PARTİ TAYYAR LALE
1142 Siirt Baykan Baykan İLÇE HDP REMZİ SARSILMAZ
1143 Siirt Baykan Veyselkarani BELDE SAADET PARTİSİ MURAT AKGÜN
1144 Siirt Eruh Eruh İLÇE AK PARTİ CEVHER ÇİFTÇİ
1145 Siirt Kurtalan Kayabağlar BELDE AK PARTİ SALİM SEVEN
1146 Siirt Kurtalan Kurtalan İLÇE HDP BARAN AKGÜL
1147 Siirt Merkez Gökçebağ BELDE HDP SERHAT ÇİÇEK
1148 Siirt Merkez Siirt İL HDP BERİVAN HELEN IŞIK
1149 Siirt Pervari Beğendik BELDE AK PARTİ GÜRGÜN ÖZDEMİR
1150 Siirt Pervari Pervari İLÇE AK PARTİ TEYYAR ÖZCAN
1151 Siirt Şirvan Şirvan İLÇE AK PARTİ NECAT CELLEK
1152 Siirt Tillo Tillo İLÇE AK PARTİ İDHAM AYDIN
1153 Sinop Ayancık Ayancık İLÇE CHP HAYRETTİN KAYA
1154 Sinop Boyabat Boyabat İLÇE AK PARTİ ŞEFİK ÇAKICI
1155 Sinop Dikmen Dikmen İLÇE AK PARTİ ADNAN ACAR
1156 Sinop Durağan Durağan İLÇE AK PARTİ AHMET KILIÇASLAN
1157 Sinop Erfelek Erfelek İLÇE AK PARTİ MEHMET UZUN
1158 Sinop Gerze Gerze İLÇE AK PARTİ CEVAT ŞENSOY
1159 Sinop Merkez Sinop İL CHP BARIŞ AYHAN
1160 Sinop Saraydüzü Saraydüzü İLÇE AK PARTİ HASAN PEKER
1161 Sinop Türkeli Türkeli İLÇE AK PARTİ VEYSEL ŞAHİN
1162 Sivas Akıncılar Akıncılar İLÇE AK PARTİ HASAN ŞEN
1163 Sivas Altınyayla Altınyayla İLÇE AK PARTİ SİNAN AKBULUT
1164 Sivas Altınyayla Deliilyas BELDE AK PARTİ MEHMET TEK
1165 Sivas Divriği Divriği İLÇE CHP HAKAN GÖK
1166 Sivas Doğanşar Doğanşar İLÇE MHP HALİL BALIK
1167 Sivas Gemerek Çepni BELDE DSP ZERENER DAMLAPINAR
1168 Sivas Gemerek Gemerek İLÇE AK PARTİ REMZİ KILIÇDAĞI
1169 Sivas Gemerek Sızır BELDE MHP ALİ TAMER
1170 Sivas Gölova Gölova İLÇE MHP HALİL ÖNGE
1171 Sivas Gürün Gürün İLÇE MHP NAMİ ÇİFTÇİ
1172 Sivas Hafik Hafik İLÇE MHP SELAHATTİN CUHADAROĞLU
1173 Sivas İmranlı İmranlı İLÇE CHP MURAT AÇIL
1174 Sivas Kangal Kangal İLÇE BBP AHMET KÜRŞAD APAYDIN
1175 Sivas Koyulhisar Koyulhisar İLÇE MHP OSMAN EPSİLELİ
1176 Sivas Merkez Sivas İL AK PARTİ HİLMİ BİLGİN
1177 Sivas Merkez Yıldız BELDE BBP ALİ AYDEMİR
1178 Sivas Suşehri Suşehri İLÇE AK PARTİ FAZLI YÜKSEL
1179 Sivas Şarkışla Cemel BELDE AK PARTİ GAZİ ÖZTÜRK
1180 Sivas Şarkışla Gürçayır BELDE AK PARTİ TEMEL TOY
1181 Sivas Şarkışla Şarkışla İLÇE AK PARTİ AHMET TURGAY OĞUZ
1182 Sivas Ulaş Ulaş İLÇE MHP TURAN İLBEY
1183 Sivas Yıldızeli Güneykaya BELDE MHP HASAN ERÇOBAN
1184 Sivas Yıldızeli Yıldızeli İLÇE AK PARTİ MEHMET SABİT KARATAŞ
1185 Sivas Zara Zara İLÇE MHP FATH ÇELİK
1186 Şanlıurfa Akçakale Akçakale BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET YALÇINKAYA
1187 Şanlıurfa Birecik Birecik BŞB İLÇE AK PARTİ MAHMUT MİRKELAM
1188 Şanlıurfa Bozova Bozova BŞB İLÇE AK PARTİ SUPHİ AKSOY
1189 Şanlıurfa Ceylanpınar Ceylanpınar BŞB İLÇE AK PARTİ ABDULLAH AKSAK
1190 Şanlıurfa Eyyübiye Eyyübiye BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET KUŞ
1191 Şanlıurfa Halfeti Halfeti BŞB İLÇE AK PARTİ ŞEREF ALBAYRAK
1192 Şanlıurfa Haliliye Haliliye BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET CANPOLAT
1193 Şanlıurfa Harran Harran BŞB İLÇE MHP MAHMUT ÖZYAVUZ
1194 Şanlıurfa Hilvan Hilvan BŞB İLÇE AK PARTİ ASLAN ALİ BAYIK
1195 Şanlıurfa Karaköprü Karaköprü BŞB İLÇE AK PARTİ METİN BAYDİLLİ
1196 Şanlıurfa Siverek Siverek BŞB İLÇE AK PARTİ ŞEHMUS AYDIN
1197 Şanlıurfa Suruç Suruç BŞB İLÇE HDP HATİCE ÇEVİK
1198 Şanlıurfa Şanlıurfa Şanlıurfa BŞB AK PARTİ ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL
1199 Şanlıurfa Viranşehir Viranşehir BŞB İLÇE AK PARTİ SALİH EKİNCİ
1200 Şırnak Beytüşşebap Beytüşşebap İLÇE AK PARTİ HABİP AŞAN
1201 Şırnak Cizre Cizre İLÇE HDP MEHMET ZİRİĞ
1202 Şırnak Güçlükonak Fındık BELDE AK PARTİ ABDÜLSELAM İMRE
1203 Şırnak Güçlükonak Güçlükonak İLÇE AK PARTİ BAHATTİN AKTUĞ
1204 Şırnak İdil İdil İLÇE HDP SONGÜL ERDEM
1205 Şırnak İdil Karalar BELDE AK PARTİ HALEF İNAN
1206 Şırnak İdil Sırtköy BELDE AK PARTİ ABDÜLKADİR BALICA
1207 Şırnak Merkez Balveren BELDE HDP MUSA SİDAR
1208 Şırnak Merkez Kasrik BELDE AK PARTİ MEHMET ŞANLI
1209 Şırnak Merkez Kumçatı BELDE AK PARTİ EKREM DEMİR
1210 Şırnak Merkez Şırnak İL AK PARTİ MEHMET YARKA
1211 Şırnak Silopi Başverimli BELDE AK PARTİ MEDENİ TATAR
1212 Şırnak Silopi Çalışkan BELDE AK PARTİ NADİR TOSUN
1213 Şırnak Silopi Görümlü BELDE AK PARTİ RUŞEN TELLİOĞLU
1214 Şırnak Silopi Silopi İLÇE HDP ADALET FİDAN
1215 Şırnak Uludere Hilal BELDE AK PARTİ CEVHER BENEK
1216 Şırnak Uludere Şenoba BELDE AK PARTİ ALİHAN BABAT
1217 Şırnak Uludere Uludere İLÇE AK PARTİ SAİT ÜREK
1218 Şırnak Uludere Uzungeçit BELDE AK PARTİ CEMİL YILDIZ
1219 Tekirdağ Çerkezköy Çerkezköy BŞB İLÇE CHP VAHAP AKAY
1220 Tekirdağ Çorlu Çorlu BŞB İLÇE CHP AHMET SARIKURT
1221 Tekirdağ Ergene Ergene BŞB İLÇE CHP RASİM YÜKSEL
1222 Tekirdağ Hayrabolu Hayrabolu BŞB İLÇE AK PARTİ OSMAN İNAN
1223 Tekirdağ Kapaklı Kapaklı BŞB İLÇE AKP MUSTAFA ÇETİN
1224 Tekirdağ Malkara Malkara BŞB İLÇE CHP ULAŞ YURDAKU
1225 Tekirdağ Marmaraereğlisi Marmaraereğlisi BŞB İLÇE DSP HİKMET ATA
1226 Tekirdağ Muratlı Muratlı BŞB İLÇE CHP NEBİ TEPE
1227 Tekirdağ Saray Saray BŞB İLÇE CHP ÖZGER ERKİŞ
1228 Tekirdağ Süleymanpaşa Süleymanpaşa BŞB İLÇE AKP CÜNEYT YÜKSEL
1229 Tekirdağ Şarköy Şarköy BŞB İLÇE CHP ALPAY VAR
1230 Tekirdağ Tekirdağ Tekirdağ BŞB CHP KADİR ALBAYRAK
1231 Tokat Almus Almus İLÇE MHP BEKİR ÖZER
1232 Tokat Almus Ataköy BELDE CHP SERVET DURMUŞ
1233 Tokat Almus Çevreli BELDE MHP SADİERTAN SOYSAL
1234 Tokat Almus Gölgeli BELDE CHP İBRAHİM KARAHAN
1235 Tokat Almus Görümlü BELDE CHP ALİ GÜNEŞ
1236 Tokat Almus Kınık BELDE CHP GÜVEN ARSLAN
1237 Tokat Artova Artova İLÇE AK PARTİ LÜTFÜ YALÇIN
1238 Tokat Başçiftlik Başçiftlik İLÇE AK PARTİ MURAT TUNCEL
1239 Tokat Başçiftlik Hatipli BELDE MHP MURAT CENGİZ
1240 Tokat Erbaa Erbaa İLÇE MHP ERTUĞRUL KARAGÖL
1241 Tokat Erbaa Gökal BELDE MHP OSMAN AKBULUT
1242 Tokat Erbaa Karayaka BELDE AK PARTİ MEHMET BAŞAR
1243 Tokat Erbaa Tanoba BELDE MHP VURAL ÖZDEMİR
1244 Tokat Merkez Çamlıbel BELDE AK PARTİ ADEM AKGÜL
1245 Tokat Merkez Çat BELDE MHP MUSTAFA ÇOŞAR
1246 Tokat Merkez Emirseyit BELDE AK PARTİ TURAN KAPAN
1247 Tokat Merkez Güryıldız BELDE MHP MUSTAFA ÖZER
1248 Tokat Merkez Tokat İL AK PARTİ EYÜP EROĞLU
1249 Tokat Niksar Gökçeli BELDE AK PARTİ MUSTAFA KOYUNCU
1250 Tokat Niksar Gürçeşme BELDE AK PARTİ MEHMET ÇORAK
1251 Tokat Niksar Niksar İLÇE AK PARTİ ÖZDİLEK ÖZCAN
1252 Tokat Niksar Serenli BELDE MHP NURETTİN KELEŞ
1253 Tokat Niksar Yazıcık BELDE CHP TUNCER UZUNOĞLU
1254 Tokat Niksar Yolkonak BELDE CHP NURETTİNÇ DİNÇ
1255 Tokat Pazar Pazar İLÇE AK PARTİ ERDOĞAN YILMAZ
1256 Tokat Pazar Üzümören BELDE AK PARTİ İSMAİL KARATAŞ
1257 Tokat Reşadiye Baydarlı BELDE AK PARTİ İLYAS DEMİR
1258 Tokat Reşadiye Bereketli BELDE MHP NECAATTİN ŞAHİN
1259 Tokat Reşadiye Bozçalı BELDE AK PARTİ YÜCEL GÜLBAHAR
1260 Tokat Reşadiye Cimitekke BELDE AK PARTİ KAYA GÜL
1261 Tokat Reşadiye Hasanşeyh BELDE AK PARTİ RECEP KÜLEKÇİ
1262 Tokat Reşadiye Reşadiye İLÇE AK PARTİ MUSTAFA YILMAZ
1263 Tokat Sulusaray Sulusaray İLÇE AK PARTİ NECMETTİN CORUK
1264 Tokat Turhal Şenyurt BELDE AK PARTİ CAFER ÜNAL ARSLAN
1265 Tokat Turhal Turhal İLÇE AK PARTİ İLKER BEKLER
1266 Tokat Yeşilyurt Yeşilyurt İLÇE MHP MUHSİN YILMAZ
1267 Tokat Zile Zile İLÇE CHP ŞÜKRÜ SARGIN
1268 Trabzon Akçaabat Akçaabat BŞB İLÇE AK PARTİ OSMAN NURİ EKİM
1269 Trabzon Araklı Araklı BŞB İLÇE AK PARTİ RECEP CEBİ
1270 Trabzon Arsin Arsin BŞB İLÇE AKP M. SAİT GÜRSOY
1271 Trabzon Beşikdüzü Beşikdüzü BŞB İLÇE CHP RAMİS UZUN
1272 Trabzon Çarşıbaşı Çarşıbaşı BŞB İLÇE MHP MÜMİN NUHOĞLU
1273 Trabzon Çaykara Çaykara BŞB İLÇE AK PARTİ HANEFİ TOK
1274 Trabzon Dernekpazarı Dernekpazarı BŞB İLÇE AK PARTİ MEHMET AŞIK
1275 Trabzon Düzköy Düzköy BŞB İLÇE AKP YILMAZ ANKARA
1276 Trabzon Hayrat Hayrat BŞB İLÇE BAĞIMSIZ MEHMET NUHOĞLU
1277 Trabzon Köprübaşı Köprübaşı BŞB İLÇE AK PARTİ ALİ AYDIN
1278 Trabzon Maçka Maçka BŞB İLÇE AK PARTİ KORAY KOÇHAN
1279 Trabzon Of Of BŞB İLÇE AK PARTİ SALİM SALİH SARIALİOĞLU
1280 Trabzon Ortahisar Ortahisar BŞB İLÇE AK PARTİ AHMET METİN GENÇ
1281 Trabzon Sürmene Sürmene BŞB İLÇE AK PARTİ RAHMİ ÜSTÜN
1282 Trabzon Şalpazarı Şalpazarı BŞB İLÇE MHP REFİK KURUKIZ
1283 Trabzon Tonya Tonya BŞB İLÇE AK PARTİ OSMAN BEŞEL
1284 Trabzon Trabzon Trabzon BŞB AK PARTİ MURAT ZORLUOĞLU
1285 Trabzon Vakfıkebir Vakfıkebir BŞB İLÇE AK PARTİ MUHAMMET BALTA
1286 Trabzon Yomra Yomra BŞB İLÇE İYİ PARTİ MUSTAFA BIYIK
1287 Tunceli Çemişgezek Çemişgezek İLÇE AK PARTİ METİN LEVENT YILDIZ
1288 Tunceli Hozat Hozat İLÇE CHP SEYFİ GEYİK
1289 Tunceli Mazgirt Akpazar BELDE HDP ORHAN ÇELEBİ
1290 Tunceli Mazgirt Mazgirt İLÇE AK PARTİ MURAT BECERİKLİ
1291 Tunceli Merkez Tunceli İL TKP FATİH MEHMET MACOĞLU
1292 Tunceli Nazımiye Nazımiye İLÇE CHP CAFER KIRMIZI ÇİÇEK
1293 Tunceli Ovacık Ovacık İLÇE CHP MUSTAFA SARIGÜL
1294 Tunceli Pertek Pertek İLÇE CHP RUHAN ALAN
1295 Tunceli Pülümür Pülümür İLÇE CHP MÜSLÜM TOSUN
1296 Uşak Banaz Banaz İLÇE AK PARTİ ZAFER ARPACI
1297 Uşak Banaz Kızılcasöğüt BELDE AK PARTİ GÜNGOR ORAL
1298 Uşak Eşme Eşme İLÇE AK PARTİ HACI MUSTAFA ÇETİN
1299 Uşak Eşme Yeleğen BELDE AK PARTİ SÜLEYMAN SARI
1300 Uşak Karahallı Karahallı İLÇE AK PARTİ ALİ TOPCU
1301 Uşak Merkez Bölme BELDE AK PARTİ METİN TOZLU
1302 Uşak Merkez Uşak İL AK PARTİ MEHMET ÇAKIN
1303 Uşak Sivaslı Pınarbaşı BELDE AK PARTİ MEHMET İNCEKARA
1304 Uşak Sivaslı Selçikler BELDE AK PARTİ OSMAN ÇAKAR
1305 Uşak Sivaslı Sivaslı İLÇE CHP HÜRRİYET ŞAFAK
1306 Uşak Sivaslı Tatar BELDE AK PARTİ ZAFER GÜN
1307 Uşak Ulubey Ulubey İLÇE AK PARTİ VELİ KOÇLU
1308 Van Bahçesaray Bahçesaray BŞB İLÇE AK PARTİ MEKİ ARVAS
1309 Van Başkale Başkale BŞB İLÇE HDP ERKAN ACAR
1310 Van Çaldıran Çaldıran BŞB İLÇE HDP LEYLA ATSAK
1311 Van Çatak Çatak BŞB İLÇE AK PARTİ ABDURRAHMAN ŞEYLAN
1312 Van Edremit Edremit BŞB İLÇE HDP İSMAİL SAY
1313 Van Erciş Erciş BŞB İLÇE HDP YILDIZ ÇETİN
1314 Van Gevaş Gevaş BŞB İLÇE AK PARTİ MURAT SEZER
1315 Van Gürpınar Gürpınar BŞB İLÇE AK PARTİ HAYRULLAH TANIŞ
1316 Van İpekyolu İpekyolu BŞB İLÇE HDP AZİM YACAN
1317 Van Muradiye Muradiye BŞB İLÇE HDP YILMAZ ŞALAN
1318 Van Özalp Özalp BŞB İLÇE HDP YAKUP ALMAÇ
1319 Van Saray Saray BŞB İLÇE HDP CAZİYE DUMAN
1320 Van Tuşba Tuşba BŞB İLÇE HDP YILMAZ BERKİ
1321 Van Van Van BŞB Başkan Vekili MEHMET EMİN BİLMEZ
1322 Yalova Altınova Altınova İLÇE AK PARTİ METİN ORAL
1323 Yalova Altınova Kaytazdere BELDE CHP ALİ KANGAL
1324 Yalova Altınova Subaşı BELDE CHP TURAN CANBAY
1325 Yalova Altınova Tavşanlı BELDE SAADET PARTİSİ MÜCAHİT KAÇAR
1326 Yalova Armutlu Armutlu İLÇE MHP MUSTAFA TOKAT
1327 Yalova Çınarcık Çınarcık İLÇE AKP NUMAN SOYER
1328 Yalova Çınarcık Esenköy BELDE MHP MEHMET TEMEL
1329 Yalova Çınarcık Koru BELDE CHP KAMİL YAMAN
1330 Yalova Çınarcık Teşvikiye BELDE MHP MUSTAFA NURTEN
1331 Yalova Çiftlikköy Çiftlikköy İLÇE AK PARTİ ALİ MURAT SİLPAGAR
1332 Yalova Çiftlikköy Taşköprü BELDE AK PARTİ ŞABAN ERTAN
1333 Yalova Merkez Kadıköy BELDE AK PARTİ MEHMET ŞAHİN
1334 Yalova Merkez Yalova İL CHP VEFA SALMAN
1335 Yalova Termal Termal İLÇE AK PARTİ HÜSEYİN SİNAN ACAR
1336 Yozgat Akdağmadeni Akdağmadeni İLÇE MHP NEZİH YALÇIN
1337 Yozgat Akdağmadeni BelekCEhan BELDE AK PARTİ ŞAHİN ARISOY
1338 Yozgat Akdağmadeni Oluközü BELDE MHP HASAN ALTINSOY
1339 Yozgat Akdağmadeni Umutlu BELDE AK PARTİ İLHAN KOÇAK
1340 Yozgat Aydıncık Aydıncık İLÇE AK PARTİ AHMET KOÇAK
1341 Yozgat Aydıncık Baydiğin BELDE AK PARTİ OSMAN USLU
1342 Yozgat Boğazlıyan Boğazlıyan İLÇE AK PARTİ GÖKHAN ÇOŞAR
1343 Yozgat Boğazlıyan Ovakent BELDE AK PARTİ YUSUF BÜYÜK
1344 Yozgat Boğazlıyan Sırçalı BELDE AK PARTİ FERİT KOÇYİĞİT
1345 Yozgat Boğazlıyan Uzunlu BELDE CHP TEKİN BECERİK
1346 Yozgat Boğazlıyan Yamaçlı BELDE AK PARTİ ŞABAN ALTINTAŞ
1347 Yozgat Boğazlıyan Yenipazar BELDE MHP ŞABAN SAN
1348 Yozgat Çandır Çandır İLÇE AK PARTİ MUSTAFA ERTAN ÖRGÜN
1349 Yozgat Çayıralan Çayıralan İLÇE CHP ÖMER CODAR
1350 Yozgat Çayıralan Konuklar BELDE AK PARTİ MUAMMER ÇETİN
1351 Yozgat Çekerek Çekerek İLÇE AK PARTİ EYÜP ÇAKIR
1352 Yozgat Çekerek Özükavak BELDE AK PARTİ OĞUZ ÜNAL
1353 Yozgat Kadışehri Halıköy BELDE AK PARTİ ZEKİ ŞİMŞEK
1354 Yozgat Kadışehri Kadışehri İLÇE AK PARTİ İRFAN AKIN
1355 Yozgat Merkez Yozgat İL AK PARTİ CELAL KÖSE
1356 Yozgat Saraykent Dedefakılı BELDE AK PARTİ HAYDAR ÇOŞKUN
1357 Yozgat Saraykent Ozan BELDE BBP MUSTAFA İLERİ
1358 Yozgat Saraykent Saraykent İLÇE AK PARTİ AHMET ÖÇAL
1359 Yozgat Sarıkaya Karayakup BELDE AK PARTİ AHMET DURSEL ERDOĞAN
1360 Yozgat Sarıkaya Sarıkaya İLÇE MHP ÖMER AÇIKEL
1361 Yozgat Sorgun Araplı BELDE MHP ADEM ERTUĞRUL
1362 Yozgat Sorgun Bahadın BELDE DSP YURTSEVEN BOZDEMİR
1363 Yozgat Sorgun Çiğdemli BELDE AK PARTİ İSMAİL BİÇER
1364 Yozgat Sorgun Doğankent BELDE AK PARTİ DOĞAN SUNGUR
1365 Yozgat Sorgun Eymir BELDE AK PARTİ ÇETİN MERTOĞLU
1366 Yozgat Sorgun Gülşehri BELDE AK PARTİ ALİ ÜNLÜ
1367 Yozgat Sorgun Sorgun İLÇE MHP MUSTAFA ERKUT EKİNCİ
1368 Yozgat Sorgun Yeniyer BELDE AK PARTİ BURHAN GÜVENÇ
1369 Yozgat Şefaatli Şefaatli İLÇE MHP MÜJDAT KARACA
1370 Yozgat Yenifakılı Yenifakılı İLÇE İYİ PARTİ SONER YALÇIN
1371 Yozgat Yerköy Yerköy İLÇE İYİ PARTİ FERHAT YILMAZ
1372 Zonguldak Alaplı Alaplı İLÇE CHP NURİ ÇETİN
1373 Zonguldak Alaplı Gümeli BELDE CHP AHMET SAYDAM
1374 Zonguldak Çaycuma Çaycuma İLÇE CHP BÜLENT KANTARCI
1375 Zonguldak Çaycuma Filyos BELDE AK PARTİ ÖMER ÜNAL
1376 Zonguldak Çaycuma Karapınar BELDE AK PARTİ NEJDET DERNEK
1377 Zonguldak Çaycuma Nebioğlu BELDE AK PARTİ ERTAN AYDOĞAN
1378 Zonguldak Çaycuma Perşembe BELDE CHP İSMAİL İNAM
1379 Zonguldak Çaycuma Saltukova BELDE CHP ALİM GENÇ
1380 Zonguldak Devrek Çaydeğirmeni BELDE AK PARTİ SATILMIŞ GEBEŞ
1381 Zonguldak Devrek Devrek İLÇE CHP ÇETİN BOZKURT
1382 Zonguldak Ereğli Ereğli İLÇE CHP HALİL POSBIYIK
1383 Zonguldak Ereğli Gülüç BELDE AK PARTİ GÖKHAN MUSTAFA DEMİRTAŞ
1384 Zonguldak Ereğli Kandilli BELDE AK PARTİ MUSTAFA GÜLDALI
1385 Zonguldak Ereğli Ormanlı BELDE AK PARTİ BAYRAM BAŞOL
1386 Zonguldak Gökçebey Bakacakkadı BELDE CHP OKTAY ALBUZ
1387 Zonguldak Gökçebey Gökçebey İLÇE İYİ PARTİ VEDAT ÖZTÜRK
1388 Zonguldak Kilimli Çatalağzı BELDE CHP ADNAN AKGÜN
1389 Zonguldak Kilimli Gelik BELDE AK PARTİ BURHAN SEZGİN
1390 Zonguldak Kilimli Kilimli İLÇE AK PARTİ KAMİL ALTUN
1391 Zonguldak Kilimli Muslu BELDE CHP SEBAHATTİN ADIYAMAN
1392 Zonguldak Kozlu Kozlu İLÇE AK PARTİ ALİ BEKTAŞ
1393 Zonguldak Merkez Beycuma BELDE AK PARTİ VURAL KUNDAKCIOĞLU
1394 Zonguldak Merkez Elvanpazarcık BELDE AK PARTİ HÜSEYİN UZUN
1395 Zonguldak Merkez Karaman BELDE AK PARTİ SERVET ÜSTÜN
1396 Zonguldak Merkez Zonguldak İL AK PARTİ ÖMER SELİM ALAN
Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız
Hizmet Verdiğimiz Kurumlar
Kimler Katılabilir
Fotoğraf Galerisi
 

Belediyeler Derneği - www.beleder.org